Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul vagyok a féltékenységt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul vagyok a féltékenységtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal egy éve vagyunk együtt és a kezdetektől féltékeny voltam, de annyira, h a nap 24 órájában nyomoztam utána, és találtam is nem egy, nem kettő gyanús dolgot. Két hónapja szakított velem egy lányért, és ekkor kiderült MINDEN még a barátnőmmel is lefeküdt a hátam mögött, mellette pluszba még négy-öt csajjal, és még neki állt mindig feljebb. Egy hónapja viszont visszakönyörögte magát, de valahogy ezek után nem bízok benne....de nagyon szeretem és nem tudom, hogy merjek-e hinni neki, hogy megváltozott.........szerintetek?

2012. márc. 10. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
a történet tanulsága: feleslegesen nyomozol, utána, mert úgyis tud újat mondani. Ha meg tényleg fél tucat csajjal lefeküdt melletted akkor erre nincs mentség. Szórd ki mert megint meg fogja csinálni, ha eddig nem tette.
2012. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

legyen önbecsülésed!!!! büszkeséged... dobd ki, ha szereted ha nem..ez már nem erről szól.ott néz hülyének ahol csak tud.NE HIGYJ NEKI, csak h a kérdésre is válaszoljak :)

20/L

2012. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

remélem ez csak vicc!!! :)


1. ha visszafogadtad ezek után akkor olyan hülye nő vagy mint átlagban!

2. csodálod ezek után h féltékeny vagy?? nem csoda!! mindenki az lenne. De nem féltékeny hanem bizalmatlan...


lényeg h bocs a kifejezésért és ne vedd zokon ne sértődj meg DE! Nem vagy normális h visszafogadtad!

27/f

2012. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt senki nem változik meg,vagy hatalmas hatást kellet rá gyakorolni...próbáld meg újra,de ne bizz meg benne teljes mértékben...próbálja a bizalmad újra épiteni,mert ha csak úgy hip hop visszafogadod akkor játszani fog veled...meg ilyen húzások után már nemtom én mit tennék.

Üdv.R.

2012. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem barom vagy, hogy visszafogadtad.
2012. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, és itt az életben, a az emberek röhögnek rajtam vagy csak sajnálnak mekkora szánalom vagyok, és lehet, hogy igazából ezt nem tudom elviselni, hogy senkinek nem tudok a szemébe nézni, mert azt érzem, hogy röhögnek rajtam. De voltatok már nagyon szerelmesek? nélküle az egy hónap kegyetlen volt nem találtam a helyem sehol. De ő igen.........ez nagyon fáj
2012. márc. 10. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:

igen voltunk szerelmesek, de ennyire ostobák nem!!


az a baj h a sok szívecskétől nem látod a világos kék eget!

2012. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Asszem én értelek.. fogalmam sincs.. te tudod! Bármit is csinálsz: sok sikert!
2012. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs pardon. Én ezek után nem tudnék megbízni a páromban.
2012. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!