Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem még csak 5 napja. Nem volt hosszú kapcsolat (1hónap) de nagyon rosszul érzem magam általában. Főleg tanulásnál veszem észre, hogy nem tudok odafigyelni, kevésbé tudom megjegyezni adolgokat. Lehet ezen valahogy segíteni? 14L

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Sokszor el is baszom az időt.

Annyi a lényege az egésznek, hogy leülsz a fenekedre és gyakorlol. Hidd el bejön. Másik fontos dolog, hogy aludni kell után, mert óra előtt nem lehet megtanulni sok mindent vagy rohadtul lefáradsz.

2012. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg 14 évesen még ne azzal foglalkozz, hogy elhagytak. Csak illúzió meg önámítás a te korodban a szerelem. Hidd el, lövésed sincs még milyen az. Esküszöm nem értem, mi van ezekkel a 14 évesekkel! Miért akartok ti mindenáron kapcsolatban lenni? Rátok kell csak nézni, még a testetek ki se fejlődött, fogalmatok sincs még magatokról se, nemhogy egy másik emberről. Felnőttet akartok játszani, aztán meg sírtok, hogy jaaaj elhagyott! Hát aztán? Mé, te olyan hűséges voltál? Adtál neki valamit? Még neked is csak az van, amit a szüleidtől kaptál, azt nem adhatod egy másik gyereknek, aki szintén kap még a szüleitől. Ráadásul ebben a korban a fiúk csak trófeákat gyűjtenek, de egyik se gondolja komolyan. Csak legyen mivel eltölteni az időt, ha épp nem ültök a gép előtt. Nem ettől lesztek felnőttek.

Amúgy hogy ne csak a rosszat halld: nemsoká el fogod felejteni, ennyi idő alatt még a jegyeidet se tudod lerontani, most max lesz egy-két rossz heted, de ez semmi ahhoz képest, ami felnőtt korodban vár, tehát legyél vidám, most élvezd az életet, amíg tudod, és ne keresd direkt a bajt, mert tök fölösleges. Komolyan, a te korodban a fiúzás az csak egy plusz bajkeverés, amitől rossz kedved lesz. Felejtsd el. A jegyeidet meg majd kijavítod, nincs azzal semmi baj, ha néha kicsit kiesel a megszokott ritmusból. De azért igyekezz hamar talpra állni.

2012. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!