Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
egyik osztálytársamat fölhívtam, h jöjjön ki sétálni, és mondok neki valamit (itt lakik nem messze tőlünk) aztán elmondtam neki hogy többet érzek iránta mint barát, és elég fura volt, kellemetlen volt a helyzet, csak annyit mondott h még gondolkozik rajta, meg megöleltük egymást, aztán ment, mert épp filmet nézett. mondjuk eléggé meglepődhetett, mert erre idáig egy kicsit sem gondolt és semmi bevezetés nem volt, csak már nem akartam várni tovább ezzel a "közelebb akarok kerülni hozzá, majd akkor elmondom neki az érzéseim". szóval szerintetek ez mit jelent? egyébként most történt az eset, és nem akarok úgy menni hétfőn suliba h még nincs semmi mert akkor semmi nem lenne belőle. mit csináljak? írtam rá már facebookon h ez most akkor mit jelent. am 14 és fiú vagyok
2012. márc. 10. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és azt ne is írjátok h nem tetszek neki, mert tudom h igen. és azt is mondta (lehet h csak zavarában) h nem hiszi el ezt nekem...
2012. márc. 10. 19:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Amúgy meg honnan tudnánk hogy mit jelent?
2012. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz mit írjunk?


Leírtad, hogy tetszel neki te szerencsétlen majom.

2012. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiacskám.. előbb-utóbb megtanulod: Házi nyúlra nem lövünk..
2012. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem számított rá, akkor mindenképpen egy kis időre van szüksége, ezt meg kell értened. De még ha talán számított is rá, lehet, h ő még nem elég érett egy kapcsolathoz, vagy h eddig csak barátként gondolt rád. Nem akarok pesszimista lenni, csak nem szeretném, ha pofára esnél, így ezekre is számítanod kell!
2012. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
varj egy kicsit
2012. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!