Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt megoldani? Komoly a dolog!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőmmel lassan 1,5 éve vagyunk együtt.. 3-4 hete elkezdett furán viselkedni, mivel nem vagyok hülye, leültem velem beszélni. Elmondta, hogy olykor zavarja a viselkedésem. Megmondtam neki, hogy ezen változtatni fogok, amibe bele is ment. Sikerült a változtatás, 1 hétig kb nem volt semmi gond, jól érezte magát és én is. Aztán pár napja ismét elkezdte ezt. Viszont nem ez a probléma, hanem más.. nemtudja mi az. Nem tud örülni mostanában semminek, és félek ez a kapcsolatunk rovására megy. Azt mondta, szerinte elfáradt a kapcsolat. Mi lehet az ok? Hogyan tudnám helyrehozni? Előttem volt egy hosszú párkapcsolata, mmiután vége lett, rá 1-1,5 hónapra rá jöttünk össze. Valaki tud esetleg segíteni? :(
2012. márc. 10. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel közvetlenül egy hosszú párkapcsolat után jöttetek össze, fennáll a veszélye, hogy akkor csak vigaszt keresett, de mostanra már nincs rá szüksége, és rájött hogy nem érez úgy ahogy kéne.

De szerintem simán helyrehozható az ügy. Nincs olyan hogy elfáradt kapcsolat, ha így érzi, akkor csak ellaposodott.

Viselkedj úgy vele, mintha most udvarolnál neki, mintha most jönnétek össze. Vidd el szórakozni, lepd meg (nem feltétlenül ajándékkal), kedveskedj neki.


Szerintem hatásos lesz! :)

2012. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha ő már nem lát esélyt a folytatásra? Úgy érzem, mintha leszarna, kedvtelen mikor beszélünk stb. Erre is ez a megoldás? :/
2012. márc. 10. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha azért viselkedik így mert unja a kapcsolatot,akkor az a megoldás ha viszel bele egy kis színt. De ha csak azért mondta ezt, mert nem tudott mást kitalálni, de már nem szeret, akkor sok mindent nem tehetsz. De ne gondolj a legrosszabbra. Próbáld megbeszélni vele is.
2012. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van rá 3 napom.. aztán elmegy hosszúhétvégére a családjával. Hogy csináljam? :/
2012. márc. 11. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát te tudod mit szeret csinálni, meg minek örül. :) Vidd valahova, ahova szeret menni, vagy csak csináljatok olyat amit szeret.
2012. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!