Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni? Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Ez tényleg nem olyan komoly dolog, mint amilyennek én érzem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igyekszem lényegre törő lenni.

Felvállaltam,h fiatal anyukaként egyedül felnevelem gyermekemet,aki nem is olyan sokára 4 éves lesz.A páromnak(nem a gyerek apja) 1 éve vagyunk együtt.Eddig nem is volt semmi probléma,a kezdetektől fogva tudta,hogy nekem itt van a kisfiam.Most bukott ki a dolog...ugyanis azt mondja,nincs kedve gyereket nevelni,ezért inkább olyankor találkozzunk,amikor a gyerek az apjánál van.(ez mostani,egyszeri alkalommal lenne így(állítólag))


Én gondolkodom abszolút deviáns módon,vagy elvileg tényleg egy felnőtt ember és normális ésszel ha végiggondolja(gondolta volna?) az egészet,akkor tudnia kéne mivel jár egy gyerek?

...és én vagyok ennyire hülye,hogy nem tudom megérteni ilyen egyáltalán hogy jut eszébe valakinek?

Nem azért,de ez nálam kizáró ok.Mármint az,h "zavar a gyerek".


Helyesírási hibákért bocs.

Normális válaszokat várok.(Nem feltétlen helyeslő,az építő kritikát is szívesen fogadom.)

Előre is köszönöm.


2010. dec. 2. 12:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

párommal*

soz -.-

2010. dec. 2. 12:22
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
valóban nem éppen idelis ez így számodra... zavarja a gyerek? hát de ha eddig is tudta hogy van...rádásul gondolom neki nem kell nevelnie (úgy vettem kia szavaidból hoyg nem éltek együtt) csak "megtűrnie". Ha már heti két alkalommal nem képes "elviselni", akkor ebből így komoly kapcsolat nem lesz. Msot te mérlegelj. kell egy olyan kapcsoalt ami NEM fog komoylra fordulni? nem ítéllek el ha kell, akkor oké, csináljátok. de ha ennél többre vágysz akkor vagy beszéld meg vele ezt, vagy hagyjátok...
2010. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy zavartalanul szeretne veled együtt lenni (pl. szex), mert akkor tényleg nem jó, ha egy gyerek is ott van?


Ha viszont ugy gondolja, hogy minden alkalommal a gyereket lepasszolod, hogy találkozz vele, akkor ez igencsak gond.

2010. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apjával akarnátok egy szabad hétvégét, gondolom az teljesen rendben volna...
2010. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem,nem élünk együtt.Egyelőre más városban is.Összeköltözés?Ő szeretné.Legalábbis eddig ezt mondta.Munkakeresés szintjén van a dolog,mert ugye anélkül nem lehet belevágni.Pláne nem gyerekkel.
2010. dec. 2. 12:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég komoly dolog. Komolyabb annál, mint hogy itt osszam az észt, ilyen helyzetben nem voltam.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy a mosani párod nem akar saját gyereket? Hány éves? És te?

2010. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A zavartalan együttlétre nekem is igényem van,persze.Két ünnep közt lesz is néhány ilyen napunk...ÉS?Egyszerűen nem tudok úgy hozzáállni a dolgokhoz,ahogy ő.Én valahogy megértem h csak délben,ill este tudunk kettesben lenni.Ez olyan nehéz?
2010. dec. 2. 12:51
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Helló. Ha egyszer vállaltad a gyereket, akkor nyilván nem dobnád el egy idióta pasi kedvéért. Szerintem ezt ő is tudja és éppen lekoptató szövegnek szánta, mert gyáva ahhoz, hogy kimondja, hogy talált valaki mást és nem kellesz neki.
2010. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én 22/N ő 28/F.

Ezért is gondolnám,hogy ennyi idősen már lehetne fogalma róla.Szeretne gyereket.De mégis,hogy?A közös gyerek tábla csokit kap,a különc meg csak egy szeletet?Mert az zavar,vagy mi? Nem,nekem egyszerűen nem fér bele a fejembe,akárhogy is próbálom beleverni...

2010. dec. 2. 12:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben, ahogy leírod, még nem látok semmit. Nem lehet, hogy egy kicsit túlkombináltad? Persze van ilyen, de amennyit leírtál, hogy egyszeri alkalom, még nem mernék erre következtetni. Majd ha a 20.
2010. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!