Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ilyen szülinapi ajándéknak? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

16 éves lesz a barátom, én már 16 éves vagyok.

Sokáig gondolkoztam, hogy mit adjak neki, mert a csokikat nem annyira szereti, bögrét már kapot, nyakláncot is....így arra gondoltam, hogy veszek egy pólót(olyan színű lesz, mint ami a kedvenc színe), és rárajzolom "ruhafilccel" a kedvenc sorozatának szereplőjét, vagy kedvenc számítógépes figuráját, és ráírnám, hogy Boldog Szülinapot! ÉS mellé, hogy "annak az embernek, akit nagyon szeretek", vagy valami ilyesmire gondoltam....Ez eléggé személyre szóló, jobb ötletem nincs. KInek mia véleménye, ki hogy örülne ennek?


2012. márc. 10. 23:18
 1/10 A kérdező kommentje:
kapott*
2012. márc. 10. 23:18
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott még nem tartok a barátommal.
2012. márc. 10. 23:20
 3/10 A kérdező kommentje:
Légyszíves, komolyan kérdezem, hogy jó ötlet?:)
2012. márc. 10. 23:20
 4/10 anonim válasza:
Szerintem igen. 16f :))
2012. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. márc. 10. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szépen tudsz rajzolni akkor jó ötlet, de ha az a figura vagy szereplő felismerhetetlen akkor már annyira nem éri el a hatását. Bár én így is úgy is örülnék ennek, mert személyre szóló. :)
2012. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szép ajándék, igen. :)
2012. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajna a privát üzenetekre nem tudok válaszolni, nem engedi ezen a böngészőn:(

Hát megoldható, hogy szinte egytől egyig ugyanúgy nézzen ki a figura, húgom mondott egy jó módszert:)

Köszönöm, akkor megnyugtattatok, akkor ezt adom neki!:)

2012. márc. 10. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, én örülnék neki

bár szerintem a szülinapot szöveg nem kell rá, meg ha színesre akarod akkor a ha valami sötét szín a kedvence nem tudod színezni a rajzot( vagy igen? nem értek hozzá) 20f úristen már 20 vagyok :O

2012. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A húsz még nem sok:D Köszönöm a válaszodat!:D

Hát, színezni nem nagyon, de akkor majd megkérdezem, hogy világosabb színből esetleg van-e kedvence. Bár lehet, hogy sötétre is meg tudom oldani:D

Lehet a szülinap tényleg nem kell, a feliraton még gondolkodom:D

Maxmimum olyan lsz, hogy a kedvenc szereplője tart egy tortát, és úgy lesz ráírva, hogy Boldog Szülinapot, mintha eredetileg olyan póló lenne :D

2012. márc. 10. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!