Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok véleménye érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleménye érdekelne. Mennyi esély?

Figyelt kérdés

Nektek milyen pasi jön be


mennyi esélye lenne egy Átlagos külsejű kedves intelligens srácnak akivel lehet hülyülni sokat de ha a helyzet úgy kívánja akkor komoly is tud lenni. Hátrány-e esetleg beszédhiba ? pl enyhe dadogás :P


2012. márc. 11. 02:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a külső csak részben fontos.

És mivel azt írtad átlagos, ezért szerintemnem is a külsődre irányul ez a kérdés. A dadogás pedig nem mindenkit zavar, főleg ha már ismeritek egymást egy ideje.


Én azért elég jó nőnek tartom magam, és volt már átlag alatti barátom, akire a barátnőim azt mondták "kézenfogva nem sétálnának vele, stb" én mégis mert olyannak szerettem, amilyen :)))

2012. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:)) köszi a választ :)
2012. márc. 11. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!