Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok adnátok légyszi pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok adnátok légyszi pár tippet, hogy hol és hogyan kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Már ezer hely végig futott az agyamon, de nem akarok sablonos leánykérést, de azért legyen romantikus.

A gyűrűt már megvettem, de itt ki is fújt a tudományom.


Beszakad az arcom magamtól, hogy milyen puha p.cs vagyok ez miatt komolyan...


2012. márc. 11. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Séta közben: "Hozzám jösz?" Nagyon nehéz...
2012. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ááá de ez túl egyszerű. Egyszer majd az unokáknak meg majd azt meséli, hogy nagyapátokkal épp csoszogtunk végig a városon és egyszer csak elém térdelt a Tesco és az állomás között...
2012. márc. 11. 12:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vagy tökös, de jön a tavasz:


Tandemugrás, az ejtőernyő belső részére ráírni, hogy hozzám jössz-e? :D És ugye ezeket fel is veszik operatőrök (az ugrást, de biztos le lehet szervezni egy kamerát lent is)

2012. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, mert mikor zuhansz 1km magasból, pont arra fogsz koncentrálni, hogy mi van az ejtőernyőre írva, meg hogy ez most akkor mi. Nem kell túlspilázni, nem az a lényeg. Ha valami jobbat akarsz, menjetek el egy romantikus hétvégére valami szép helyre és ott kérdd meg, mondjuk egy kastélyban míg ő az erkélyen áll, te meg alatta. :))
2012. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp valami olyan legyen, ami kettőtöknek jelent valamit. Úgy értem, CSAK kettőtöknek.


Csak hogy egy "hülye" példát írjak: ha az exemmel eljutottunk volna az eljegyzésig, és én kérném meg őt, egy Punnany Massif koncerten történne, miközben az Élvezd című számukat adják elő. Vagy szám közben megkérdezném tőle, vagy ledumálnám a srácokkal, hogy a szám végén mondják be vagy valami. De inkább az első, azt hiszem, az személyesebb.


Most ez így lehet, hogy hülyén hangzik, meg nem a legromantikusabb koncert közepén a párod fülébe kiabálni, hogy "leszel a feleségem/férjem?", de nekünk nagyon sok emlék kapcsolódik ehhez a számhoz, szóval tuti, hogy felejthetetlen lenne. (:


23L

2012. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tetro ***** válasza:
2012. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mindkettőtök ötlete tetszik. :D


Bár az ejtőernyős ugrásban még benne is lennék, de félő, hogy ha az ugrást túl is élem azt nem fogom, amit páromtól kapnék érte xD


A romantikus hétvége jó ötlet. Erre már lehet építeni valamit. :)

2012. márc. 11. 12:11
 8/18 A kérdező kommentje:

A koncertes ötlet is nagyon jó csak úgy kéne csinálni, hogy a koncert után kérem meg. (közben kicsit bajos lenne :D )


tetro!


Ekkora felhajtást majd max. esküvőre tervezek, de még oda se szerintem... :D

2012. márc. 11. 12:16
 9/18 A kérdező kommentje:
Most még gondolkozom, hogy mi lehet az ami kettőnknek nagyon fontos lehet és helyszínileg sincs messze...
2012. márc. 11. 12:20
 10/18 anonim ***** válasza:

ez a legjobb :DDDD bár lehet hogy megverne a barátnőd :D


http://www.youtube.com/watch?v=hya9xxn7CA0

2012. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!