Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok pár tippet, tanácsot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pár tippet, tanácsot? . Távkapcsolatban levő párok segítségét kérném.

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem az lenne,hogy azok a párok akik elég messze vannak egymástól(kb 200km),azok milyen gyakran találkoznak egymással.Suli közben,hogy oldjátok meg a talákákat.Hogyan működik ez nálatok?Előre is kösszi:)
2010. aug. 23. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerntem havi egy 7 vége , hány évesek vagytok közös 7vége lehet ? mondjuk pasi ott alszik ?
2010. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
-.-' hétvégén haza egyetemről, és minél többet együttlenni
2010. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal 300kmre lakunk 1mástól(és 1 országhatár is elválaszt minket), ő egyetemista, én középsulis. Suli közben általában ő jön havonta 1 hétre hozzám, mivel nekem suli van,neki pedig nem minden nap kell bejárnia. Nyáron felváltva vagyunk egymásnál. De persze mikor tavaszi szünet vagy őszi v téli v akármilyen szünet van én megyek hozzá.:)
2010. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

mi két-három hetente találkozunk, előfordul, hogy hetente, attól függ hogyan alakítjuk a programot, vagy mi jön közbe (mert ugye van olyan szerencsénk, hogy legtöbbször közbe jön valami:-S)

Tavaly úgy csináltuk, hogy jött ő, mentem én, jött ő és utána mindketten jöttünk haza.

Egyetemisták vagyunk, vizsgaidőszakban másfél hónapot nem találkoztunk, mert mikor nekem volt neki nem, mikor neki volt nekem nem vizsgám és bár nem zavarjuk egymást tanulás közben azért mégis másképpen megy a dolog egyedül.

Első félévben viszont vizsgaidőszak közben is voltam nála...


Mi 3 éve vagyunk együtt amiből egy év volt távkapcsolat, minden nap beszélünk telefonon, többször is, ezen kívül messenger... remekül ment mert megbízunk egymásban és nagyon szeretjük egymást, ezen kívül nem féltékenykedünk és hisztizünk. Ami kényesebb az a vizsgaidőszak, de igyekszünk türelmesek lenni egymással akkor is.

Már csak két év és végre összeköltözhetünk:)

2010. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát,nálunk Győr-Szeged a táv és mindketten 15 évesek vagyunk.

Nem tudom suliidőben hogy lesz,/Talán hétvégén/de most havonta egyszer-kétszer találkozunk.Igyekszünk minél többször,csak van mikor nem megy,de ez szerintem érthető.

Általában ő jön busszal,mert engem nem engednek amíg be nem töltöm a tizenhatot.Nem olyan rég,itt volt hat napig,a szülők simán engedték,mert megbíznak bennünk. =)

Anyu olyan szimpatikusnak találta,hogy már meghívta egy itteni rendezvényre egy teljes hétvégére =)

Remélem tudtam segíteni.Ti egyébként mennyi idősek vagytok?

Ł/15 ^^

2010. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyiknél szerencsések voltunk, mert a srác levelezőn az én városomban tanult, így 2 hetente péntektől vasárnap estig/hétfő reggelig nálam volt, plusz amikor nem volt fontos dolga, akkor maradt tovább. Volt, hogy 10 napig együtt voltunk (ez elég ritkán), meg volt, hogy 3 hétig nem találkoztunk, de kibírható volt.

A másikkal meg 3-4 hetente 3 napot voltunk együtt. Nem maradt velem sokáig, úgy döntött, hogy ő ezt nem bírja.

2010. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszonom szepen minden valaszolonak,amugy 17/F es 16/L
2010. aug. 24. 00:16
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs hogy távkapcsolat. Azok találták ki akik félnek elengedni a másikat mert félnek hogy egyedül maradnak és nehezen találnak mást.
2010. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azt hiszed te,ha valakit szeretsz es mindketto akarja a kapcsolatot,akkor letezik,sot..
2010. aug. 24. 09:06
 10/11 anonim ***** válasza:

00:31


igen? a szerelem az neked félelem? o.O

elég érdekes ember vagy, ezek szerint neked a távolság akadály.


gyáva!

2010. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!