Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy az új pasijával korábban többször is keféltem?

Figyelt kérdés
Tegnap mutatta be a barátnőm az új pasiját és megdöbbentem, mert a sráccal két évvel ezelőtt találkoztam (Most 21 évesek vagyunk) Egy buliban ismerkedtünk meg és éjszaka keféltünk. Aztán utána találkoztunk néhányszor, de csak a szex miatt. Szuper volt az ágyban. Nem tudom, elmondjam-e ezt a barátnőmnek, aki nagyon bele van esve Petibe, Peti azt mondta ő nem mondaná el. Szerintetek?
2012. márc. 11. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Persze, mondd csak el neki, hogy egy ribanc vagy. Hidd el, ez rád nézve kellemetlenebb.
2012. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
felesleges elmondani,csak ha bele akarsz rúgni egyet,de akkor meg nem vagytok barátnők.
2012. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
nem a kérdésre válasz, de a pasi is megdöbbent mikor meglátott téged? vagy mit szólt hogy te vagy az új barátnőjének barátnője?
2012. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

...itt az alkalom,hogy újra összekeveredj Petivel....megfogod tenni,hisz benned van a r.....c vér,és nem leszel tekintettel a barátnődre....aki annak hisz téged....

..többet ér neked 1 f..z ebbe biztos vok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja megdöbbent és láttam, hogy izgul mit fogok mondani. De aztán csak külön beszéltünk, amikor barátnőm vécére ment. Az a baj, hogy szerintem Peti végigkefélte már a fél várost és a barátnőmet is csak meg akarja dugni.
2012. márc. 11. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Szerintem sokkal cikibb ha elhallgatod és később derül ki.
2012. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok összejönni újra Petivel, bár valóban nagyon jó volt az ágyban és szuper farka volt :) De most járok vkivel.
2012. márc. 11. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel őszinte, elveszíted a barátnődet. Úgyis kiderül! Ne legyél akkora hülye mint az első hozzászólók, akik elhallgatnák!
2012. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kérdező, hogy lesz valaki jó az ágyban és mitől szuper a farka?
2012. jún. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Attól jó az ágyban, hogy sokáig tud kefélni és tuti elélvezek tőle többször :) Amúgy ahogy sejtettem, megkefélte a barátnőm és utána otthagyta. Kicsit bűntudatom van, hogy szólhattam volna a barátnőmnek, hogy ne számítson hosszú kapcsolatra...
2012. jún. 10. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!