Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha barátnőmnek nőnapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha barátnőmnek nőnapra nem veszek virágot, hanem csak valami normálisabb bonbon-t?

Figyelt kérdés

Holnap reggel találkozok vele mert nincs első 4 órája, utána viszont lesz 3 órája + gyakorlatra is mennie kell ami előtt nem tud hazamenni. Ezért gondoltam hogy inkább csak bonbon-t

vennék és akkor a virágot nem kellene hurcolnia egész nap.

Rossz ötlet ?


2012. márc. 7. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly plüss macit kaptam :D
2012. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Egy csokor hóvirágnak örülnék én nagyon...egy finom csoki mellett persze...
2012. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez nagyon bunkó dolog, legalább egy csokrot vegyél, nem baj ha cipelnie kell, úgyse fogja fel a logikádat. azt fogja hinni hogy bunkó vagy .D
2012. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem bunkó dolog. Miért lenne kötelező pont virágot adni?? Én elsőnek virágot aztán tavaly ugye a macit most pedig gyűrűt kaptam :D
2012. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. A macival kapcsolatban meg adtál egy jó ötletet egy másik alkalomra.
2012. márc. 7. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit :D
2012. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég ez is. :) De én ha olyantól kapok virágot akit szeretek szívesen hurcolom egész nap :)
2012. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szrintem inkább bonbon-t ne vegyél....A virág kibírja a hurcolászást...tényleg virágot vegyél inkább...2-300ft...
2012. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A bonbon nagyon jó ötlet!

De, ha csak egy 50 Ft-os lottó csokit veszel neki, az is kedves, mert eszedbe jutott.


Én nagyon 'a szándék a fontos' ember vagyok. : )

27N

2012. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!