Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy akiket tudnék szeretni azok nem szeretnek viszont, akikkel viszont nem szeretnék lenni ők meg velem lennének?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy szép vagyok, nem járok tucat helyekre, nem volt még kapcsolatom, akkor kezdenék kapcsolatot valakivel ha mindketten szerelmesek vagyunk, ilyen még nem volt... Olyan rossz így... Elégedjek meg valakivel aki belém szeret és próbáljam meg megszeretni?


20/N


2012. márc. 11. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz szerelmes olyanba, akit nem is ismersz egyáltalán. Mástól se várd azt, hogy csakúgy belédessen.


Ismerkedjél......

2012. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az élet kegyetlen.
2012. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok hol ismerkedni, suliban csak lányok vannak, nem járok el szinte sehova, nincsenek barátaim, de nagyon nincs is rám igényem, buliban nem szeretnék ismerkedni, kisvárosban élek, nincs sok lehetőség.
2012. márc. 11. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelemnek két esete van.


A) Első látásra.

B) Hosszútávú kapcsolatnál idővel beleszeretsz.


Egyébként ismerkedni meg szabad. Ott a love.hu, de írhatsz nekem is ha gondolod..


Sok sikert! 19/F

2012. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első látásra nem hiszek, mibe szeret bele akkor valaki?... Akkor megértem ha rendesen elbeszélgetnek.


Lassan alakul ki akkor meg nagy szerencse kell ahhoz, hogy mindketten szerelmesek legyenek a másikba ne csak tetszik/szimpatikus alapon jöjjenek össze.

2012. márc. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!