Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhinnétek ezt? Elnéznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek ezt? Elnéznétek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy beszélgetést a facebookon:

csaj: Mi a helyzet veled, család, gyerek

párom: van minden és nálad

csaj: nekem most nincs senkim

párom: az jó nekem ...

csaj: jó neked? Ezt te tudhatod

párom: Most mennem kell, írd meg a számod és felhívlak.


Ezt megláttam és kérdeztem, hogy ez mi. Erre ő, hogy csak kiváncsi rá, hogy mi van vele. Kivertem a balhét és azt mondta, hogy nem fogja felhívni, kérdeztem, hogy megjegyezted valahova a telefonszámot, azt mondta nem.

Másnak megláttam a telefonba, hogy beleírta a számát. Szerintetek? Mit csinálnátok?


2012. márc. 11. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
légy résen...
2012. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Egy hisztis, bizalmatlan, kémkedős pics@ vagy. Nem csodálom ha máshoz vágyik
2012. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2012. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2012. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de megbocsájtanátok,mert kitettem?
2012. márc. 11. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden okod megvan a bizalmatlanságra. Beszélétek át, mert fárasztó munka a megfigyelés.
2012. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem a férjed? Mert ha /még/ nem, szárnyaira bocsájtanám én is. Szabadon szállva... mehet...
2012. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

csaj: nekem most nincs senkim

párom: az jó nekem ...

csaj: jó neked? Ezt te tudhatod


az jó nekem.....lehet folytatni akarta,hogy nekem most állati szívás az életem.....

Nem csinálnék semmit.Ha máshoz akar menni,úgyis fog,ha balhézol,ha nem,ha vigyázol rá,ha nem,ha ott ülsz mellette éjjel nappal,akkor is.

Sok sok beszélgetés és odafigyelés egymásra.

2012. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senki Alfonz ***** válasza:
71%

" Megtaláltam egy beszélgetést a facebookon: "

Nálunk ez leképzelhetetlen, ezt nevezik magánszférának én kidobnám a barátnömet ilyenért de ö is ugyanugy engem , a párkapcsolatok egyik alapja a bizalom a másik iránt.

Ez független attól, hogy mit találtál.

Most hogy igy alkult a helyzet szakitanék a helyedben vele, bizni ugysem fogsz már benne (eddig se biztál) , a beteges féltékenység pedig egy jó kapcsolatot is tönkre tud tenni, ráadásul nagyon ugy néz ki hogy a párod se ma született bárány...


35/F

2012. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
35/F(asz)
2012. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!