Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhinnétek egy pasinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek egy pasinak, ha ismerkedéskor azt mondaná nektek, hogy a nemzetbiztonságnál dolgozik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 14:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mint hírszerző.
2012. febr. 21. 14:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Léteznek emberek, akiknek ez a munkájuk. De hogy elhinném-e, az helyzetfüggő, hogy mennyire ismerem az embert.
2012. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

Nem. Első randin nem épp egy bizalmas információt osztanék meg valakivel(tudom mert bátyám hasonló munkakörben tevékenykedik).

Ne hidd el, mert ezt nem is oszthatja meg veled jogszerint.

2012. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan beveszed ezt? Én is szoktam ilyeneket lódítani, de én olyan egyetemre járok ami miatt is el is hiszik. Nem, nem ott dolgozik, mert arról senkinek nem szólhatna mivel lehallgatják őket.
2012. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap még azzal csajoztam, hogy a Malév pilótája vagyok...és zsákolás lett a vége:D

(de azért hozzátenném, hogy a legtöbb csajnak leesik, de vannak ilyenek, mint pl a kérdező)

2012. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem rá,hogy azt mondtam volna,hogy én elhiszem.
2012. febr. 21. 14:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Nemzetbiztonságnál takaritó vagy mi?Vagy esetleg ö a 007-es ügynök?El ne hidd már neki.
2012. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 karyy károly ***** válasza:
100%
Teljesen kizárt hogy ilyen információt osszon meg veled , főleg az első alkalomkor !!!!! A 4-es válaszolónak üzenném hogy hiába jársz olyan egyetemre egyáltalán nem vagy képben a dologban !! Egyáltalán nem hallgatnak le senkit aki ilyen helyen dolgozik ha nem terelődik rá valamiért a gyanú amiért a belső ellenőrzés látókörébe kerül emiatt esetleg lehallgathatják a telefonjait de ez még mindig nem jelenti azt hogy egy személyes találkozó lehallgatására is sor kerülne ...!! De aki olyan munkakörben dolgozik a hivatalon belül az eleve titoktartási kötelezettséget ír alá és erkölcsileg is úgy vannak kiválogatva az ilyen emberek hogy tudják mi a dolguk és mit szabad és mit nem !!!! A nemzetbiztonsági hivatalon belül is létezhet olyan állás viszont ami nem igényel titoktartást tehát ha véletlen ilyen embert fogtál ki akkor lehetséges hogy nem titkos állományú és felfedheti előtted esetleg még ha csak polgári alkalmazott !! Ha nem hiszed , ellenőrizd !!!
2012. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 karyy károly ***** válasza:
100%

Ja most látom hogy folytattad azzal hogy hírszerző :)

akkor kapásból mondom neked hogy hazudik !!! Azok titkos állományú emberek nagy felkészültséggel és nagy erkölcsi tartással és még ha meg akarnád tudni hol dolgozik akkor sem tudnád meg ...nem hogy ő mondja el ...:))) Ez sokat nézhette a Johnny English-t :DDDD

2012. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Főleg,hogy nemzetbiztonság már nem létezik csak Alkotmányvédelmi hivatal
2012. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!