Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a pasi ideálotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a pasi ideálotok odamegy hozzátok, akkor befostok tőle, és nem veszitek komolyan őt? Azt hiszitek csak játszik?

Figyelt kérdés

Vagy odamentek ti is akár hozzá? Kort is írjatok.


már a médiában, és a valóságban is hallom hogy kinek mi az ideál és a legtöbb nőnek az átlag pasi, vagyis:

- magas, kicsit izmos

- rövid barna hajú, barna szemű

- magas homlokú

- kedves, aranyos(pirulós), figyelmes, mosolygós, humoros


röviden ennyi, de tévedtem volna lánykák?

Az a helyzet hogy akárhányszor próbálok ismerkedni, nem éppen olyan egyszerű. Szórakozóhelyen, meg itt-ott megnéznek a lányok, és innen onnan visszahallom hogy helyes vagyok, de mégse jön össze nagyon.

Nemhiszem hogy azért néznek mert csúnya vagyok. :D

Nem tartom magam olyan számnak sem, és nem is vagyok olyan hogy kell nő, eléldegélek, nincsenek gondjaim, nyugodt vagyok akár egy leguán. :D

Eddig kétszer jöttek oda hozzám olyan csajok(nem egyszerre), hogy sosem gondoltam volna... szépek voltak meg minden, és velük alakult is ez meg az.

Az önértékelésem sincs a helyén szerintem, talán nincs elég vér a pucámban, ahhoz képest mint ahogy kinézek.


2012. márc. 11. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a fosás kicsit erős, nem?
2012. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem szó szerint, de én amire először gondolok, azt írom :)
2012. márc. 11. 20:29
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy életképtelen majom vagy.


Én csúnya vagyok mégis összejönnek a csajok.


Te jóképű vagy, és nem tudsz élni az adottságoddal.

2012. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Esetleg neked kellene odamennek hozzájuk.."Eddig kétszer jöttek oda hozzám olyan csajok(nem egyszerre), hogy sosem gondoltam volna... szépek voltak meg minden, és velük alakult is ez meg az. "
2012. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A magas homlok nem menő.
2012. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

élek én ne aggódj, megvagyok én barátnő nélkül is, nemkell nekem, csak próbálkozok néha, mert miért ne.

te pedig nem csak trollkodsz? pár kérdéssel ezelőtt pont hogy nem ezt írtad. :)

2012. márc. 11. 20:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen kérdésnél?
2012. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
20:35, oda megyek én de nem mindenáron, csak ha úgy látom hogy bejövök neki. de ha odamegyek, megáll benne az ütőér vagy nemtom. kifehéredik. ha látom távolról akkor meg vihog :D
2012. márc. 11. 20:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nem "fosok be" senkitől, főleg, ha beszélgetni jön oda.


"de ha odamegyek, megáll benne az ütőér vagy nemtom"

Lehet, hogy ilyenkor megérzi a szagod :P

2012. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

jovan biztos a szagom. osszekentem magam szarral biztos azt erzik...sot a szobam falat is tragyaval szoktam kenni, azert vonz mindenkit.


nem gondoltam volna nem tudtok valaszolni, csak kerdezem miert? ennyire irigyek vagytok vagy mi?

2012. márc. 12. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!