Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi a fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fiú/férfi ideálotok? Milyen pasiról álmodtok, vagy milyen pasi jön be nektek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 8. 15:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mind külsö, mind belső elvárás érdekel :)
2012. jan. 8. 15:29
 2/14 anonim ***** válasza:
Aki tőlem legalább 4 cm-rel magasabb,értelmes,jófej,vicces,szeret engem,empatikus,alkalmazkodó,el tudja fogadni a természetem.
2012. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
miért előző,milyen magas vagy?és mért pont 4 centi?
2012. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok,csak azért írtam,mert nekem egy kicsit kellemetlen érzés,ha egy férfival pl. sétálgatunk,és szinte már magasabb vagyok;vagy esetleg egy magassarkút (nem 13 cm-es tűt...) sem vehetek fel.
2012. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én is 170 vagyok,(és pasi)

akkor már nem is kellenék csak ezért?

2012. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem így értettem.De egy kicsit kezdetben zavaró lenne.De ha a többi dolog okés,akkor ennyi nem jelent akadályt.Pl. exem is 172 cm,és sokáig együtt voltunk.
2012. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

le merném fogadni, hogy nem Veszprém megyében élsz,vagy a közelében.vagy van pasid,úgy hogy nem is mondom hogy írj nekem....

de legalább nem 4 centin múlik.

2012. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Tony Oller a világ legcukibb sráca :)) <3. [link]
2012. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

- minimum 10 centivel legyen tőlem magasabb (nem nehéz ugyanis elég kicsi vagyok)

- barna, fekete haj

- barna, zöld szem

- nálam az izmosság nem feltétel, de szeretem, ha egy pasinak jó izmos a karja és kemény a feneke :D

- ápolt

- nekem nagyon tetszenek az úgy (vagy hasonlóan) öltözködő srácok, mint Travie Mccoy

- a szemüveg nekem minuszos, nem tudom miért

- hasonló zenéket hallgat, mint én, tehát szeressen legalább 1 stílust amit én is pl: vagy a rockot, vagy a hip hoppot, vagy a dubstepet

- logikusan gondolkozzon, nem szeretem, ha valakinek (főleg a fiúmnak) nekem kell elmagyarázzam egy átlagos dolog logikáját..(persze itt nem a női logikára gondolok, ami nekem átlagos)

- tudjon viselkedni és viselkedjen is

- ne lógjon folyton rajtam

- ne akarjon féltékennyé tenni, valami félre értés miatt

- meg lehessen vele beszélni a dolgokat

- ne legyen agresszív

- ha én kedveskedek neki valamivel, néha legalább viszonozza, vagy éreztesse, hogy tényleg köszöni

- szinte bármiről el lehessen vele beszélgetni

(most itt nem az én ilyen-olyan bajaimról lenne szó, mert én azokat párkapcsolatba nem szeretem úgy nagyon kitárgyalni, meg untatni a páromat.. inkább barátnőkkel, barátokkal)

- ne titkolja előlem, ha gáz van, csak mert ő nem akarja, hogy kellemetlen legyen a hangulat (ugyanis egy párkapcsolatban nem csak boldogságban kell a másikkal lenni)

- legyen megértő


nagyjából ennyi.. (: elég sok, de álmodozni szabad :D

2012. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó hány éves vagy ? :D Amúgy én szerintem megfelelnék számodra , bár nembiztos ,hogy te nekem igen mert hogy elég válogatós vagyok :D Most leírom az álom nő jellemzésem:


-Modell alkatú, magas(nagyon szeretem ha a lány kb olyan magas vagy magasabb mint én ami azért nem nehéz a 175 cmel :D) -hosszú lábú, dús hosszú barna hajú

-(nagy mellű – nem fontos annyira), formás fenekű

-Hibátlan arc mintha az angyalok faragták volna

-pattanásoktól ,büdös szájtól zsíros hajtól mentes, mindenhol csupasz puha ;)

-intelligens, ambíciózus , (esetleg talpra esett de akkor

közben gyengéd , felnéz rád, a védelmedet keresi és nagyon aranyos is tudjon lenni :) )

- mindenben partner

-HŰSÉGES és rajtam kívül még nem b*szta meg senki(tudom ez nagyon naív :D )

-Tökéletes izlésvilággal rendelkezik(mivel engem válaszottt)

- Mindenki irigyen bámuljon miatta, és anyám is elégedett legyen vele ;)

- és végül: az egész élete , lénye fogjon meg annyira hogy engem meggyőzzön róla hogy ő az enyém a legjobb számomra és egymásnak vagyunk teremtve.bla bla bla

2012. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!