Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti feladnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti feladnátok egy meglévő kapcsolatot ha mással még jobb lehetne?

Figyelt kérdés
Ez nem az a feladom a biztosat egy nem biztosért story, hanem mikor van egy személy aki kívül belül sokkal értékesebb ember mint a jelen beli párotok. És biztos h jobb lenn vele, csak bátorság kell hozzá.
2012. márc. 11. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már azt érzem h nem jó vele akk otthagyom ha van más ha nincs. Hát még ha van is valaki
2012. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+ ha azt a valakit szereti is valamennyire, és az a pasi is szeretné őt akkor mindenképpen
2012. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeretem biztos.

Nekem is ajánlkoztak papíron "jobb" emberek, mint a párom.

De én őbelé vagyok szerelmes, szóval nekem tökmindegy mennyivel jobbak.


Egyébként utólag mindig bebizonyosodott, hogy párom valahol mégiscsak jobb, mint ők. :D Vannak apró hibái, de hát kinek nem?

2012. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmmm
2012. márc. 11. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érzem ezt akkora dilemmának.Ha van egy olyan kapcsolatom,amiben a partneremet nem tartom elég jónak,sőt mi több,konkrétan tudom,hogy van nála jobb ember,akkor miért is vagyok a párom mellett? Gondolom már régen nem beszélhetünk szerelemről,különben egy harmadik bele se kerülhetett volna a képbe.

Engedd el a mostani párodat,hogy ő is megtalálhassa azt a lányt,aki hozzá való és akinek ő lesz a nagy Ő. Neked nem ő az,akkor minek húzod az időtöket és használod ki a másikat?

2012. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senki Alfonz ***** válasza:

Ez nem is kérdés, természetes hogy igen , de én is kérdeznék ha lehet.


Miért voltál eddig a pároddal ? Kényszerböl ?

Honnan tudod hogy a másik kivül belül jobb ?

Mi a garancia hogy nem fogsz egy nála is jobbat találni utána ?

2012. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tetszik nekem egy lany akinek van fiuja de tudom hogy jobb vagyok annál a hülye gyereknél hiszen sokkal értékesebb belsőm van. És helyes is vagyok csak ezek a hülyék szerelmesek -.-
2012. márc. 11. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

te mekkora egy tapló vagy! attól, hogy te jobbnak hiszed magad nem biztos hogy a lány is így gondolja, és hogy tényleg anmyira jó vagy. kicsit sok az egód. és egy olyan lányt aki tetszik neked hogyan hülyézhetsz le?

Kétlem hogy veled bárki is jól járna.

2012. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!