Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy fiú és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiú és egy lány szakított, és a fiúnak új kapcsolata van, akkor érdemes tartani még a kapcsolatot? Vagy ha eltűnik a lány egy időre, az jobb?

Figyelt kérdés
a lány szeretné folytatni a kapcsolatot később
2011. nov. 12. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
az a kerdes h te miert szeretned tovabbra is tartani a kapcsolatot????...remenykedsz h meg visszakapod?
2011. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tűnj el sztem! Az hatásosabb! Ha egy idő után hiányolni fog, akkor oké! Bár már van neki új bnője nekem így már nem kellene!
2011. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem is olyan reg tortent h en is szakitottam a baratommal es volt egy baratnoje utana......2 honapig.....az alatt nem kerestem es nem is tudtunk egymasrol semmit....aztan rajott h megsem az a lany kell neki,felhivott stb....most meg bekulni akar.....az hozza teszem h 5 evet voltunk mi egyutt.
2011. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, igen, szeretném visszakapni őt, de most nem tudom, mert van barátnője, 3 évet voltunk együtt, a mostani barátnőjével kb. 2 hónapja van együtt, eddig kétszer beszéltünk msn-en, lehet, hogy nem kellene egyáltalán beszélnünk..
2011. nov. 12. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ez sok mindentől függ.

Ha úgy érzed, hogy ő is szeretné újrakezdeni, akkor más, de ha nem érzel rajta semmi ilyesmit, akkor csak kiszúrás lenne a volt barátod mostani barátnőjével.:S

2011. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes exel tartani a kapcsolatot,főleg ha már van az exnek barátnője.
2011. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
keress te is valakit magadnak,tapasztalatból mondom h ha össze is jönnétek megint hamar szétmennétek és megint csak miatta lennél elkeseredve.ami már egyszer elbukott azt nem kell tovább erőltetni.látod ő is túl tette magát de ha nem akkor is elakar felejteni azért van már másik lánnyal.
2011. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de R*BANC-e vagy? (csakhogy egy bizonyos zenére utaljak.)

Hagyd már békén,nem veszed észre,hogy túllépett?Nem kellesz neki,lehet,hogy rájött,hogy BITCH vagy?:)

Egyébként ez a kérdés nem időt álló,tehát sok értelme van kiemelni.

2012. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most miert kell leribancozni?
2013. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!