Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? A kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Florszi kérdése:

Mit tehetek? A kapcsolatom kezd szét hullani?! Pedig nagyon szeretem és tudom h ő is szeret.

Figyelt kérdés
17 éves làny vagyok 21éves a baràtom jol meg vagyunk de rengeteget veszekedünk mindig a multon vagy féltékenységekből meg azért mert többször akarom a szexet mindt ő... az elején ő is többször akarta de mostanàba nem annyira vagy ha szexelünk nem mondja de én tudom hogy csak azért teszi mert én akarom :-\ 7honapja vagyunk eggyütt lècci segitsetek mit tegyek h jobb legyen minden???
2012. márc. 12. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarsz ku*ál mással orba-szájba!
2012. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs de nem ilyen vàlaszt vârtam én a kapcsolatomat akarom rendbe rakni de nem tudom hogyan...
2012. márc. 12. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

mérlegelj ..én is azt tettem.és szakítottam de nagyon megviselt pedig mi alig 2 hónapig voltunk együtt. Az volt az utolsó pont amikor közölte lusta ezért nem szeretkezünk.

Fáj belátni ha nem szeretnek igazán,de sajnos van ilyen. Akkor meg jobb minél előbb lezárni.


egy lány

2012. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii de mà kezd jofele fordulni :-)
2012. márc. 26. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!