Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A budapesti jó csajok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti jó csajok miért anyagiasabbak, mint a vidéki lányok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én falusi vagyok és itt is nagyon elvannak a pénzemmel.De Nekem nincsenek ilyen téren problémáim.
2012. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 lila nyuszi ***** válasza:
64%
Akkor ismerkedj "vidéki" jó csajokkal. :D
2012. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
ott jobban ki van nyalva a seggük, és kell a pénz az új guccsi gabona táskára.
2012. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy kit nevezel "jó csajnak"...?
2012. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a pestieknek miért Bp. a világ közepe. Ugyanúgy vannak jócsajok vidéken is, és normálisak pesten. Annyi igaz, hogy mivel itt Pesten tényleg több a pláza meg az óriásplakát, több helyről kapják a lányok azt, hogy csak akkor értékesek, ha minden új trendi cuccot megvesznek. Arra viszont tényleg kell a pénz...

De remélem te nem a plázap.csákat nevezed jó csajnak, mert azok vidéken is ugyanolyanok.

2012. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
vidéki libáknak is kell a BMW b@szdmeg! attól még, hogy csőlátású pesti paraszt vagy és sosem jártál vidéken, még nem kéne ilyen hülyeségeket kérdezned.
2012. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

Mert a vidéki lányoknak a seggük alá volt tolva minden. Az apa dolgozott és adta haza a pénzt. Nem véletlenül válogatják meg a vidéki szülők(!) kihez adják a lányukat. A leendő férjnek bizony el kell tartani a lányukat.. A lányok meg ebből semmit nem vesznek észre.

A budapestiek pedig meg kell, hogy dolgozzanak mindenért.

2012. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Elősző: te most arra gondolsz, hogy vidéken a szülők eldöntik kihez adják a lányukat? Igen kislánykoromba nekem is eldöntötték, hogy majd egy jómódú paraszthoz adnak, akinek sok a birkája meg jó nagy földje van.

Basszus, 2012 van! Aki vidéki az nem tanyasi paraszt!

2012. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

8-nak:

Nem, nem tanyasi parasztnak nézem őket.

A nagybátyám egy egerszóláti lányt vett feleségül. Még ő mondta anno a testvéremnek, hogy jól gondolja meg kit vesz el mert vidéken a kedves após és anyós ELVÁRJA, hogy tartsd el a drága lányukat, nehogy annak leessen a karikagyűrű a kezéről..

2012. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, akkor ő szegény jól kifogta...

Hát igen, de ugyanilyen szituáció volt egy pesti ismerősömnél is. Úgy tűnik így ez nem a vidékiséghez kapcsolódik.

2012. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!