Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ezt most jól megkaptam, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt most jól megkaptam, a csaj aki úgy nézett rám ahogy kevesen, egy jó csaj, összejött vki mással, úúúú ez nagyon szar mit csináljak?

Figyelt kérdés

végülis jó nagy balf.sz voltam kb 5 hónapig csak dumáltunk(semmi komoly), köszöntünk egymásnak


meg nem is néztem rá úgy mint aki bejön, holott rohattul bejön, de sztem én is neki


aztán most meg itt van ez..


xdxd jájjjjjj ez most megütött, persze felébreszt egyre jobban hogy mekkora balfsz. vagyok, éreztetek már ilyet?


18f


2012. márc. 12. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivan???
2012. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most is érzem, idáig sugárzik belőled.
2012. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy.
2012. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

annyi a szitu, hogy kb 95%ban biztos voltam hogy nem kellett vna túlságosan megerőltetnem magam ahhoz hogy összejöjjek vele, a csajjal..de balfsz.kodásomnak hála nem csináltam semmit


pedig ezt is végig gondoltam, hogy milesz ha ez lesz, és tessék, áááúúú de király vagyok

:@

2012. márc. 12. 22:23
 5/13 anonim ***** válasza:
másokra is úgy néz:/
2012. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ok nélkül van másal, volt lehetőséged elkurtad
2012. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Így jártok ti, akik várják a sült galambot, hogy a szátokba repüljön... Ne haragudj, de 5 hónap alatt azért igazán összeszedhetted volna magadat!

Most már hagyd szépen békén azt a leányzót, ha nem fog működni a kapcsolata, akkor úgy is vége lesz.

2012. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:D jaja ebben bízok, persze nem vagyok én olyan hogy pont ilyenkor rámozdulnék


de ez azért pofánvágott xd

2012. márc. 12. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Te figyejjé már tesó mozdulj rá a csávójára egy bal horoggal.
2012. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak te értetted félre a nézést, és már a kezdettől kezdve barátzónában voltál.


Ha meg nem, akkor tényleg balf@sz vagy.

2012. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!