Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj aki tetszett/tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj aki tetszett/tetszik nekem összejött egy pasival:S Mit csináljak? Próbálkozzak még vagy engedjem el az ügyet?

Figyelt kérdés
Nem tudott róla a lány, max ha abból nem vette le, hogy kedves voltam vele és kiemeltebben kezeltem mint a többi nő ismerősömet. Most úgy hallottam van kialakulóban egy kapcsolata, amiből több mint valószínű, hogy lesz valami. Mit csináljak? Törődjek bele vagy ez már elszállt és tegyem túl rajta magam (ami kissé nehéz lesz:S). 18F
2011. febr. 3. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lemaradtál róla, legközelebb nem tökölsz annyit. Jegyezd meg, hogy a nők nem várnak arra, hogy mikor lépsz már végre.
2011. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy viszonyul hozzád a csaj? Észrevettél rajta jeleket, hogy netán bejössz neki? Konkrétabb jelekre, esetleg mondatokra gondolok, amiket régebben mondott, vagy ilyesmik (Tudod ilyenkor könnyen beleképzelünk olyan dolgokat a történésekbe, amik nem is jelek csak úgy érezzük). Na szóval, ha még csak alakulóban van neki az új pasi, és úgy érzed, hogy tetszel neki, szerintem 1 próbát megér...és ha elutasít, akkor talán könnyebben lépsz tovább.


hajrá! nem veszthetsz semmit;)

2011. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!