Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj hogy ilyen vagyok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy ilyen vagyok? Mit tegyek hogy ne féljek és ne legyek szégyenlős előtte? Mi a véleményetek a közös zuhanyzásról?

Figyelt kérdés
Félénk és Szégyenlős nő vagyok és lassan 3 hónapja együtt vagyunk a párommal és nem tudok előtte még átöltözni vagy közösen zuhanyozni..Ő anno ex barátnőjével 2 évig együtt volt ,szinte együtt éltek és nála ilyesmi nem volt hogy a párja ilyenektől féljen már az elejétől fogva sem..
2012. márc. 13. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát szerintem azért annyira nem nagy baj ez. Persze ha nincs kihatással a nemi életre. Mert az gondolom azért már megy. Három hónap elég hosszű anélkül.


Kis idő kell még neked. Nincs ebben semmi baj. De dolgozz azért, hogy megnyílj, ne csak az isteni csodára várj. Apránként. Először csak felsődet veszed át, aztán melltartó... Aztán bugyi... Lépésekben.


A közös zuhanyzás... Hát nekem egyáltalán nem hiányozna. Sőt nem is igazán akarnám. Az egyszemélyes buli. Szerintem.



21F

2012. márc. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál!:)
2012. márc. 13. 02:31
 3/9 Senki Alfonz ***** válasza:

Nekem nem baj, nem az én barátnöm vagy.


Ha még tini vagy aki belecsöppent egy "felnöttkapcsolatba" akkor hála az istennek hogy vannak még néhány konzervativ tinilány is , de még nem neked való a komoly kapcsolat.


A saját életemben kicsit humorosnak de inkább fájdalmasnak tudom elképzelni azt a szituációt hogy le kell oltani a villanyt mielött a barátnöm levetközik és bebujik mellém az ágyba , a teljes sötétben vagy takaró alatti szeretkezésröl inkább ne beszéljünk ... De ugyanugy az is érdekes lenne, hogy fordulj el amig átöltözök , most ne nézz ide , stb..

A közös zuhanyzás nem egy hü de fontos dolog, hanem teljesen természetes ha éppen ugy adódik hogy bemászunk a másik mellé a zuhany alá vagy a kádba .


Ha nem titok áruld el hogy hány éves vagy légyszi


35/F

2012. márc. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok amúgy és nem az a bulizós típus aki azért megy el hogy rázza magát kicsit aztán várja hogy megdugják..Inkább ahogy mondani szokták egy félős kiscicás típusú lány vagyok aki bújós és romantikus és érzékeny..A közös zuhanyzást igazából én még nem próbáltam,de szerintem jó egyedül is..A párom miatt kérdeztem meg itt, mert ő nagyon szeretné. A komoly kapcsolatról pedig csak annyit hogy volt már és eddig csak az volt, kalandom soha tehát én úgy érzem nem vagyok egy kis komolytalan tinilány akinek nem való a komoly kapcsolat..:)
2012. márc. 13. 03:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás előtt dobj be egy-két felest.

17/L

2012. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam, mint Te, kedves Kérdező. :)

Nálam az vált be, amit az első hozzászóló is írt: fokozatosan, apránként.


Vicces volt, mert nálunk a barátom nagyon szeretett volna közösen zuhanyozni, én viszont szörnyen szégyellős és félénk voltam, szóval az első alkalommal kizárólag úgy egyeztem bele, ha sötétben zuhanyozunk és nem kapcsoljuk fel a villanyt a fürdőszobában. :D Elég nevetséges, tudom, de amilyen félénk voltam kezdetben, szegény már annak is örült, hogy egyáltalán sikerült rávennie egy közös pancsira. :D


Idővel már nem zavart a fény, amíg zuhanyozunk, de utána neki el kellett fordulnia, amíg én kiszállok a kádból, megtörölközöm és felöltözöm fénynél. Lesni tilos volt! :P De később már ez sem zavart, szép lassan hozzászoktam a dologhoz, megnyugodtam mellette, és már nem bántam, ha meglát. Csak idő kellett hozzá. Utána már nem zavart.


Ami az átöltözést illeti, az is csak idő kérdése volt. :) Eleinte csak takaró alatt öltözködtem, később ez már csak a fehérneműkre vonatkozott, nadrágot és pólót előtte cseréltem. De utána már az sem zavart, ha lát. :)


Én úgy gondolom, hogy azért vagy szégyellős, mert nem fogadod el magad úgy, ahogy vagy. Esetleg nem vagy elégedett a testeddel, és ezért azt hiszed, hogy a barátod sem lenne az. De ha a barátod nem szeretne téged pontosan olyannak, amilyen vagy, eleve nem is járna veled. :)

De látod, Veled van, ami azt engedi feltételezni, hogy elfogad téged, sőt, vonzónak tart, tetszel neki, és szépnek lát. Próbáld ezt elhinni a barátodnak. :)

Amint ezt sikerül elfogadnod, már nem fog zavarni, hogyha lát, és nem leszel szégyellős előtte. Ha te meg tudsz barátkozni a testeddel, akkor hidd el, hipp-hopp elmúlik az a félénkség. :)


Tapasztalatból beszélek. ;)


21/L

2012. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyozást nem tudom, de a közös fürdés isteni érzés.

Az meg külön jó, ha a lány szégyenlős, és irul-pirul... nagyon fel tudja dobni az egészet.


Próbáld meg te is, először csak hangulatvilágítással.


A testeddel pedig békülj meg mielőbb, mert a fiúd már most is szereti. Ne várasd sokáig, hogy láthassa is!


Fokozatosan, ahogy írták...

2012. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem az a bulizós típus aki azért megy el hogy rázza magát kicsit aztán várja hogy megdugják"


Ennek a két dolognak mi a jóélet köze van egymáshoz?


A jelenség nem új nekem, de számomra ez annyira megmagyarázhatatlan. Ilyenkor sötétben szexeltek? Szex után meg takaró fel? Ok, tudom: olyan ez, mint a tériszony, de basszus, ha minden szexuális aktusnál toronyba - hogy maradjunk a tériszonynál - kell mászni, akkor csak szokogatja az ember, nem?


A páromnak is voltak hasonló gátlásai, de én nem voltam vele ilyen toleráns, mint a 8:30-as hozzászóló párja - bár a barátnőm sem volt talán ennyire érzékeny. Nála működött a mély vízbe dobás: szex után határozottan kézen fogtam, és elmentem vele zuhanyozni, ott abban a pillanatban le is volt tudva a probléma. Legközelebb már ő állt be mellém a zuhany alá. Más kérdés, hogy most kb a pasidnak adtam tanácsot, na mindegy :).

2012. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
szerintem aki ilyen félénk az nem normális:S De ha az elején csak fehérneműben bebújsz mellé az ágyba az talán segít idővel már meztelenre is vetkőzhetsz stb. De basszus ő a párod idővel mindent látni fog és ez a természetes, megaztán nem tinilányka vagy hanem 21 éves:P szóval kapd össze magad mert ez a túlzott szégyenlősség most még elmegy de idővel elijeszted vele a párodat, ami meg az egyik előző válaszolót illeti a sötét zuhannyal hát XD elég érdekes megoldás és csoda, hogy a párod nem menekült el még aznap.
2012. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!