Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16éves lány vagyok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

16éves lány vagyok, nagyon szégyenlős vagyok, nem birok a pasikkal beszélni :S. Hogyan ismerkedjek velük?!

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess velük mint emberekkel ne mint pasikkal. Egyébként ha erre pl válaszolt nekem akkor az már egyfajta kommunikáció és én is férfi vagyok :)
2011. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fúúú, köszi, de élőben nem megy :D
2011. dec. 18. 00:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Kezdd neten a beszélgetést, ott belegyakorolsz, aztán fog menni élőben is, szerintem.
2011. dec. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! :D


Én is elég félénk vagyok fiú létemre, de ma már simán elbeszélgetek lányokkal is, ha muszáj, bár csak alap dolgokról, mert kezdeményezni meg szerelmet vallani ma sem merek. De az én történetem hosszú, nem untatok senkit sem inkább vele.

2011. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt szokták tanácsolni, hogy először idős emberekkel állj szóba. Kérdezd meg tőlük, mennyi az idő, vagy merre van ez az utca. Aztán lehet fokozatosan a fiataloknál próbálkozni.
2011. dec. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
most írtál le minden olyan tényezőt amivel nem lehet ismerkedni, nem tom mi f**zért kell túl fesszenni ezt a dolgot akivel beszélgetni kell ahhoz nem kell hozzá menni.
2011. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17 éves fiú vagyok. Ha gondolod segíthetek és szívesen megismerlek, persze ha akarod. Írj vissza.
2011. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mit gondolsz miért lehet ez?? Minden személyiségjegynek oka van! OSztályban is van ilyen lány... róla pl megtudtam hogy az nyja semmit sem engedett neki hogy egyedül csinálja, és olyan rövid pórázra kötötte hogy full gátlásos lett, meg nem is egy szépség oszt mégis van pasia:O csodálkoztam is rajta...

F18

2011. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
írj privit ha gondolod
2011. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!