Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? 5éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tothtomi9292 kérdése:

Mi lesz ebből? 5éve vagyunk együtt a barátnőmmel, idősebb tőlem 4 évvel, és mostanába folyton azt hajtja hogy nemtud dönteni hogy velem legyen vagy sem:O?

Figyelt kérdés
Azt mondja azért,mert fél hogy nekem mi lenne a jó. De megbeszéljük, hogy együtt maradunk, és erre 2nap múlva megint ezzel jön? Na ez mi? Mit tegyek? Küldjem el? Mi lenne a helyes megoldás?
2012. márc. 13. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakítani fog veled, csak nem meri megmondani...
2012. márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Pontosan mennyi idős vagy?


Mi bajod van ezzel? Szakítani fog. Legalább találsz másik lányt. Új cicit és p. fogsz nézegetni, nem ezt a meguntat!

2012. márc. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még ma hagyd ott,hogy érje hidegzuhanyként,ugyanis ő már eldöntötte,hogy vége,csak még vacilál.Ne add meg neki azt a kéjes érzést,hogy ő mondja ki! Légy férfi !! Tipli még MA !!!!
2012. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Azt mondja azért,mert fél hogy nekem mi lenne a jó."

Mekkora egy kamuszöveg ez a csaj részéről... Itt csak egy valaki fontos, mégpedig az "ÉN". Magyarul a barátnőd így próbálja megnyugtatni a saját kis lelkét, hogy miattad dönt majd úgy ahogy. Már rég eldöntötte magában, hogy szakít veled. Sajnálom, de sokkal jobb ha szakítasz vele.

2012. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez már elveszett dolog, ha ilyeneket mond :/
2012. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mar nem szerelmes beled,csak nem tudja hogyan mondja meg.En a helyedben otthagynam,ha ennyire bizonytalan es gyenge,engem ne keszitsen ki idegileg.


28/n

2012. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rájött, hogy nem igazán van perspektíva a kapcsolatotokban, főleg, hogy ő az idősebb. Nem tudom hány évesek lehettek, de ha te pl 20-21 a barátnőd pedig 24-25, bizonyára felmerült már benne a családtervezés, házasság..stb kérdése, pláne így 5 év után és belegondolt, hogy te 20 évesen nem biztos, hogy sürgetnéd ezt. Azért mondom ezt, mert nekem is volt egy 3 évvel fiatalabb párom és főleg amiatt mentünk szét, mert bizonyos idő után én 25 évesen már igényét éreztem volna, hogy elkezdjünk családot tervezni. Beszéld meg vele.
2012. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok.Köszi az eddigi válaszokat.
2012. márc. 13. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:

amikor összejöttetek te csak 12 éves voltál? OMG ki kezdeményezett?

Lehet h a csaj azon problémázik h előbb fog megöregedni mint te és akkor te tuti h le fogod cserélni.

Mi lett végül kettőtökkel?

2012. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!