Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "barátom" 15 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátom" 15 évvel idősebb nálam, folyamatban van a válása de ugyanúgy együtt lakik a feleségével, mégis megsértődik olyan dolgokon amihez ilyen helyzetben nem lenne joga. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, ő 35. 1,5 éve tart a "kapcsolatunk", neki van felesége, családja, most adták be a válást.. A gyerekek miatt nem tudja, hogy mikor fog elköltözni, előttük igyekeznek titkolni a hátteret, ahogyan a felesége se tudja, hogy én vagyok.. sajnos munka és egyebek miatt heti max 1-2szer találkozunk, plusz hivni se tudom ha otthon van, tehát még elég szeretői státuszban van a dolog, és ráadásul néha azt mondja nekem, hogy nem akar sokáig váratni, máskor pedig hogy hiába szeretné nagyon, a gyerekek miatt nem tudja mikor tud onnan eljönni mert fél, hogy megborul a rendszer :S

én nagyon szeretem őt, senkit nem szerettem még ennyire, é s érzem hogy ő is engem, amikor van időnk sok közös programot csináltunk, de azon kívül általában napokig csak a neten beszélünk..emellett húzza a száját, ha elmegyek mondjuk bulizni (kéthavonta egyszer-hozzátenném), főleg, ha még fiú is lesz ott.. ha nem írok neki huzamosabb ideig (pár oráig) előzetes bejelentés nélkül, ugyanígy megsértődik..azt bezzeg el kell tűrnöm ha őt nem lehet felhívni vagy nem hajlandó találkozni egy héten 2-nél többször még akkor sem, ha mondjuk ráérne.. teljesen összezavar ezzel, hogy úgy csinál mintha minden normális lenne, közben pedig alap elvárásnak tekinti, hogy én eltűrjem, hogy az idő 70%át nem velem tölti.


2011. dec. 9. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzek valamit: biztos vagy te abban, hogy nem csak a bolondját járatják veled? Honnan veszed, hogy elindították a válópert, csak a pasi mondja, vagy láttál a saját két szemeddel valami hivatalos iratot?
2011. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az egyik közeli ismerősöm ügyvéd, a barátom kérte el a számát, tehát igen, biztos vagyok benne, hogy folyamatban van.
2011. dec. 9. 12:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szépen kihasznál téged. Szerintem hagyd a fenébe és ne pazarold rá a fiatalságod. Szépen kiéli magát veled, megkapja amit a feleségétől nem aztán szépen hazamegy. Arra se vegyél mérget, hogy tényleg megy a válás :) Szeretőnek jónak tart mert amikor szüksége van rád előránt és kiélvezi a fiatalabb lány adta lehetőségeket de ez halott ügy. Ha 1,5 év alatt nem lépett semmi komolyabbat most se fog. Keresztapámnál is kb ekkora különbség volt mindössze annyi a különbség, hogy ő szerette is a lányt így 1-2 hónap után elvált és azóta már 3 közös gyerekük van a fiatalabb lánnyal :) Szerelem ide vagy oda nem kéne hagyni hogy kihasználjanak, ha már ennyire látszik, hogy csak erről van szó... 21/F
2011. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 komasa ***** válasza:
100%

Én 25F vagyok, és bár nem vagyok rá büszke elég sokat ferdítettem, füllentettem már lányoknak (hazudozós köcsög voltam) éppen ezért én átlátok a szitán:

Csak szeretőnek tart. Nem fogja önszántából elhagyni a feleségét. Ha nem csikarsz ki belőle döntést egészen addig fogja etetni a fejed a "válófélben vagyok", "csak a gyerekek miatt nem" dumákkal ameddig tudja. Mondd meg neki, hogy döntse el, hogy mit akar, és tegyen meg érte mindent.

Bocsi, ha egy kicsit nyers voltam, de az én olvasatomban ez a helyzet.

2011. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Na, akkor büszke lehetsz magadra, sikeresen szétrobbantottál egy családot, ügyi vagy, szüleid is büszkék lehetnek, hogy milyen szuper embert neveltek belőled. Akkor most az lesz, hogy a feleség a gyerekekkel marad a lakásban, a pasid albérletet fizethet, plusz a fizetése annyiszor 10%-át, amennyi gyereke van hazaadja gyerektartás címén, rengetegszer rád fog haragudni, ha rátör a bűntudat, amiért ezt tette/tettétek a kicsikkel... bravó, kifogtad az aranyhalat, r.ibanc.
2011. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az utolsónak üzenném, hogy lépjen bele a cipőmbe és tegyen meg benne pár métert, mielőtt ilyen kijelentéseket tesz ;)
2011. dec. 9. 12:51
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Kösz, inkább nem. Bennem van annyi tartás, hogy ne legyek nős emberek, pláne családapák dugópartnere.
2011. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ezt meg is értem, és tisztelendő..én is ugyanígy ítéltem el az ilyesmit, de sajnos rá kell jönnie az embernek, hogy nem minden fekete fehér..
2011. dec. 9. 12:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kiscsaj,de szerintem is etetve vagy,ahogy a 2.,3. válaszoló írta.
2011. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De azt átgondoltad-e valaha, hogy nemcsak a feleségével és a gyerekeivel, de magaddal is alaposan kib.sztál? Ha valaha elválik is és mondjuk elvesz téged feleségül, akkor is mindig te leszel a szemében az a lány, akit könnyű volt rávenni egy kis kalandra, aki miatt otthagyta a családját, érted... te ebben a kapcsolatban sosem leszel hercegnő, örökké alattvaló leszel. Az égig érő szerelem pedig pár év múlva semmivé foszlik, akkor ott leszel 25 évesen egy negyvenéves, frusztrált pasival, aki nem tisztel téged, nem akar már gyereket tőled, hiszen neki már több is van, anyagilag se nagyon haladtok, mert a pluszlóvét a kamaszodó kölkeire költi, hogy így csitítsa a bűntudatát... az életed legnagyobb büntetése lesz pár éven belül ez a kapcsolat, de tudod mit, meg is érdemled. Tudom, hogy most még a felét sem érted/hiszed el mindennek, de majd idővel rá fogsz jönni, mekkorát hibáztál.
2011. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!