Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, h beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, h beleszerettem abba a fiúba?

Figyelt kérdés
igazából nem tudom eldönteni, még nem egészen tettem túl magam az exemen, de most megismertem egy másik fiút,és nagyon megkedveltem, zavarban is vagyok a társaságában egy kicsit,keresem a tekintetét,és sokat gondolok rá, mindig boldog vagyok,amikor vele vagyok,nagyon jól érzem vele magam...az exem óta az első fiú aki megfogott ... sokat gondolok rá,és szívesen csinálok olyan dolgokat,amiket ő is csinál...mindig alig várom,h újra láthassam...és amikor újra találkozunk,sosem tudom visszatartani a mosolygásomat:),létezik,h belé szerettem...és ilyen hamar túltettem magam az exemen? vagy csak azért vannak ezek az érzések bennem,mert hiányzik mellőlem valaki?
2012. márc. 13. 08:57
 1/1 anonim válasza:
Minden bizonnyal hiányzik mellőled valaki.Én exemmel fél évig voltam együtt,egy hónapja szakitottunk de már más van(nekem).Persze kedvelem meg minden,nem az,hogy csak azért vagyok vele,hogy ne legyek egyedül,de annyira hozzá szoktam,hogy velem van valaki,hogy egyedül nem volt jó és a legelső alkalom ami szembe jött éltem vele és most együtt vagyunk.Hát majd de lehet a te eseted is más.
2012. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!