Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy olyan fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy olyan fiúba aki nem is tetszik igazás de szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
an egy osztályátrsam és új, mégcsak párszora találkoztam vele,de a külselye nem tetszik egyáltalán de beleszerttem mégis, járni nem tudom , hogy tudnák-e vele mert ha ránézeknem tetszik annyira,de mégis szeretem.....:/
2011. aug. 22. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vagy biztos abban, hogy mit tegyél akkor semmit..hirtelen fellángolás, hormonok, stb :)
2011. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igaz,de már 3 hónapja tart..
2011. aug. 22. 21:31
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Szeress ki belőle. Az osztálytársad, és házinyúlra nem lövünk.
2011. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez is azt bizonyítja hogy a vonzalom nem választás kérdése.Ha tetszik a külseje ha nem,én megpróbálnám vele,kit érdekel más mit gondol,magaddal törődj.Meg ugye az is kérdés te bejössz-e neki.
2011. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...Ez komoly??vagy ilyen most akkor tényleg van? Hány éves vagy??

Ha szeretek valakit, akkor egyrészt nem a külseje az elsődleges tényező, hanem az, hogy SZERETEM!!!!Másrészt mi az, hogy szereted, de a külseje nem tetszik??


Nekem a mostani párom egyébként pont olyan osztálytársam volt, aki mint fiú, soha nem tetszett. De az élet úgy hozta, hogy egy évvel az érettségi után egy pár lettünk, hiszen olyan csodálatos tulajdonságai vannak, amik megfogtak, és így mindjárt másként néztem rá, és nem az járt a fejembe, hogy fúú, de régen nem is tetszett...

Megtetszett, mert szerelmes lettem,és mert olyan ember, akivel az életemet is le tudnám élni (és le is fogom :) ), és mindig őrülten kívánom!3 éve vagyunk együtt, és egyszerűen imádom!:)


22/L

2011. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ha szereted, akk kivűl belül szeretni kell. Lehet csak barátság? De ha csak azért nem járnál vele mert ciki lenne, azt nagyon felejtsd el.
2011. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,de nem lenne ciki ha járnák vele..nagyon hasolítunk belül egymásra..
2011. aug. 22. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj már meg helyesen írni. -.-
2011. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ilyet még ide nem írtam, de mi a f.sz van a mai fiatalsággal? Én sem voltam soha jó nyelvtanból, de legalább érthetően ki tudom magam fejezni. A ti írásotokhoz pedig lassan dekódoló kell.


A kérdésre a válasz: Biztosan bejön a kisugárzása. Vagy csak azért, mert össze vagytok zárva majd egy éven keresztül.

2011. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Immun-különbözőség. A nők kiszagolják.


Ha úgy gondolod, hogy szerelmes lettél, akkor miért ne járnál vele? Akkor ki fog derülni a valódi helyzet. A "járás" pont azt jelenti, hogy megnézitek: összeilletek-e...


...és tanulj meg magyarul! Ilyen ronda írást nem láttam itt még, pedig régóta járok ide.

2011. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!