Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak hogy barátnőm tényleg megértse hogy mennyire szeretem, és hogy ne piszkáljon semmivel?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabban az a lényeg hogy:


az egész azmiatt kezdődött hogy pár hete pár kép alá odairt egy csaj(aki több100kmre lakik) és olyanokat irt h mennyire bejövök neki meg ilyenek! (ettől függetlenül sok régi képem alatt is voltak olyan kommentek lányoktol hogy mennyire jólnézek ki meg stb...de azok is kb 1 éves szövegek voltak,szval akkor még nemis voltam együtt a barátnőmmel)A barátnőm még aznap látta is ezt,és csodálkozott hogy hogyirhatott ilyet a csaj! Ma bnőm nézegette a myvipemet és megint látta azokat az új és régi kommenteket,mondtam neki h kitörlöm...mondta h OK! Megis tettem de továbbra is ez volt a téma....kérdezte hogy miért nemirtam vissza a kommentre h hagyjon békén engem,mert van barátnőm,szval miért nem küldtem el azt a csajt. Mondtam neki hogy engem nemérdekel h ha valaki 1000Kmről ir nekem,hiszen mi a francot kezdjek én azzal?! Most ugyvan a dolog ..aztmondja..hogy én nemmondtam nemet a csajnak....ezmi? mert talán választanom kellett volna?:S és azthiszi h én csajozok...de ez hülyeség, ő nekem az életem, igy ahogy én szeretem őt..nemtalálna még 1 ilyen barátot,és olyanok miatt én vagyok a hibás amiért nemis lehetne engem hibáztatni,más lányok irásai miatt vagyok most én a legrosszabb és egyre sem válaszoltam vissza,szval hülyeség ez az egész! Mindent megtettem neki, törölgettem nagyonsokmindent és ez sem elég, ugybeszél velem mint egy ellenséggel,vagy még hozzám sem szól,és én beleőrülök ebbe a tudatba hogy én aki a legjobban szereti a világon,létezik ilyen hogy ilyet mondjon nekem,mintha nembizna bennem,pedig én 1000X jobban kimutatom a szeretetem és csak ezt érdemlem? Mit bizonyitsak még neki? beszélni nemlehet vele, mert csak neki lehet igaza:S 2 havonta mindig vmi hülyeség miatt van vmi amitől napokig aludni sem tudok,és 2 hete ezt tisztáztuk h többet nemlesz ilyen,és nagyon komoly kapcsolatban leszünk! erre jön egy "gyerekes" kis hülyeség és én vagyok a szar,az sem érdekli már h mivan velem....1 éves kapcsolat amugy! Tehetetlen vagyok,2 nap mulva találkozok vele csak,és perpill semmit nemtudok tenni


2009. jún. 10. 22:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
akkor hívd fel, és mondd neki, h nem tudsz aludni, mert annyira szereted. ne habozz, tárcsázz! szánj rá legalább pár percet. Ha nincs pénz a kártyádon, kérd el szüleid telefonját, vagy otthoni, vagy akármi!
2009. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ne itt keseregj, pláne ne forgolódj egész éjjel. a problémákról beszélni kell.
2009. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Őt ismerve most nemlehet vele beszélni, kikapcsolja a telefonját,nemtudom elérni sehogy! Személyesen találkoznék vele, de ilyenkor ebbe sem megy bele...tudom mert már hányszor volt ilyen:S bárcsak nyugtom lenne akár 3hétre is anélkül hogy megint történne valami:( De most komoly a helyzet,ez most olyan aminek tényleg nemlátom a végét h mifog történni
2009. jún. 10. 23:31
 14/19 A kérdező kommentje:
de kesergek,mert megint ezt kell átélnem:( tudom hogy ez nem chat, de jólesik másokkal beszélni
2009. jún. 10. 23:34
 15/19 anonim ***** válasza:
sztem egy hülye mondvanicsnált indokkal beléd köt (mert ez a képnézegetés az volt), és ahogy mondod, azóta is hülyeségeken kötekedik...én a helyedbe jól visszaszivatnám, kicsit bunkó lennék...na nem nagyon azért, csak hogy tudja hol a határ....olyanért amit nem követtél el nehogy már bocsánatot kérj! inkább neki kéne a szemétkedéseiért
2009. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
sztem egy hülye mondvanicsnált indokkal beléd köt, és ahogy mondod, azóta is hülyeségeken kötekedik.én a helyedbe jól visszaszivatnám, kicsit bunkó lennék.na nem nagyon azért, csak hogy tudja hol a határ.olyanért amit nem követtél el nehogy már bocsánatot kérj! inkább neki kéne a szemétkedéseiért
2009. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
küldtem neked privátot.
2009. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon érzékeny vagy:) szerintem ezt ő is tudja, és azt is , hogy nagyon szereted, nem fogod elhagyni,talán ezért köt mindenért beléd...Ez a képes téma szerintem hülyeség.Semmi személyesség nincs benne, akárki akármit írhat.Örüljön a barátnőd hogy ilyen jó pasija van :)::)

Szerintem is legyél egy kicsit keményebb,látszódjon rajtad hogy ez a téma nem érdekel már, le szeretnéd zárni:)

2009. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hat remelem hogy a baratnod abbahagyja hogy ilyen butasagok miatt felhuzza magat. De azert ne kerj tole bocsanatot, mert azt hiszi majd hogy igaza volt es akkor csak rosszabb lesz. Probald meg vele megertetni hogy nem az szamit hogy te kinek tetszel hanem az hogy te kit szeretsz. Kuldj neki egy sms-t es fekudj le aludni :)
2009. jún. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!