Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy szakítottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam?

Figyelt kérdés

Ma szakítottam a barátommal.Több oka is van.

Megszab nekem dolgokat(kivel beszéljek,meg mit vegyek fel..stb)Folyamatosan leéget azzal,hogy a fiú ismerőseimet fenyegeti,hogy ne szóljanak hozzám.Tehát betegesen féltékeny.Nem hagy nekem levegőt,nem mehetek szinte sehová egyedül,mert neki mindig ott kell lenni.

Nem mondom,hogy csak ő a rossz.Vannak jó tulajdonságai is természetesen.Ő is ugyan úgy megteszi,ha kérek tőle valamit.Mindig elmond mindent.Az is jó benne,hogy tapasztaltabb,már kiélte magát,tehát nem félek,hogy megcsalna.Sokat változott,az utóbbi időben csak az én hülyeségeim miatt veszekedtünk,de ma megint azt hallottam hogy valakit fenyegetett..

Itt telt be a pohár. Azt mondta,nem fogja hagyni,és hogy szeret,és hogy tudja,hogy én is szeretem stb..

Szerintetek jól tettem?Ötletek arra az esetre,ha könyörögne?


2012. márc. 13. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól.

De én azért érzem ezt jónak, mert gyűlölöm a féltékenység mindennemű formáját, és kb arcon röhögöm azt, aki "megszab" nekem dolgokat.

A párom nem a csicskám. Nem én mondom meg mit csináljon, vagy mit ne. Eleve aki fenyegeti a barátaimat, az nálam ott ásta el magát... Szóval... mindenképp jól jártál, hogy dobtad.


Ha könyörögne? Mondjuk ne foglalkozz vele. Töröld mindenhonnan (tényleg mindenhonnan!), és reménykedj, hogy nem fog zaklatni. Mert az ilyen barmokból amúgy kitelik, hogy még évekig a nyakadra jár, fenyeget meg zaklat. Esetleg megver téged vagy másokat, de itt inkább szerintem csak a szája jár.


20L

2012. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tipikusan az az eset, akivel együtt lennél 2-3 évet, kikészülnél mellette, majd amikor lépni akarnál, nem tudnál, mert vagy sakkban tartana vagy isten tudja mire lenne képes. A Kékfényben láthatsz példákat és ez nem vicc.


Nagyon jól tetted, és én abszolút nem tartanám vele a kapcsolatot.


24/N

2012. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azon kapnád magad, hogy kezded megsajnálni, csak idézd fel a kapcsolatotok ilyen szép élményeit.
2012. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egy betegesen féltékeny pasival küszködöm.Egyszer már fel is jelentettem.Elvileg szakítottunk nemrég,de érzelmileg nagyon nehezen tudok elválni tőle.Ez is azért van,mert megkeverte a gondolkodásmódom,nagyon cselesek tudnak lenni.Kicsi az önbizalmuk,magukkal van bajuk,de a másikra vetítik ki.És tényleg sok mindenre képesek ha elönti őket a düh.Ne vedd fel a telefont,ne találkozz vele.
2012. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!