Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet neki ennyire könnyű? Most már úgy érzem jól tettem, hogy szakítottam.

Figyelt kérdés
1 évig voltunk együtt barátommal, kb. 1 hete szakítottam vele. Rengeteget hazudozott, tulajdonképpen semmit sem tett értem, a szüleivel is sok probléma volt. Az az érdekes, hogy ezektől függetlenül imádtam és mindig újabb esélyeket adtam neki, hogy na majd most megmutatja h tényleg szeret.. blabla.. Természetesen újra és újra rá kellett jönnöm, hogy az nem állapot, ahogy viselkedik. Hozzá kell tennem, hogy minden egyes alkalommal amikor szakításról esett a szó, teljesen belebetegedett, ő jött utánam, ő keresett.. tehát látszott rajta h nagyon megviseli a dolog. Na de a lényeg h kb. 1 hete végleg megelégeltem az állandó hazugságokat stb. Szakítottam vele. Bevallom én azóta teljesen bele vagyok betegedve, mert nagyon szeretem. De tudom, hogy jól döntöttem, mivel azóta nem is keres, tul. képpen lesz.ja az egészet.. És ilyenkor jövök rá, hogy mennyire nem jelentettem neki semmit.. Tehát a kérdésem az h hogyan juthatnék túl rajta én is ilyen könnyen? Érettségi előtt vagyok, félek h még arra is hatással lesz ez az egész. Ráadásul osztálytársam is.. Sokan mondják h temetkezzek a tanulásba. Jó ötlet ez?
2011. márc. 6. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
szegénykém.. akarsz privit, én is szakítás után vagyok, és nem tudom kivel megbeszélni. ?
2011. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom... Nem lesz könnyű, főleg, hogy osztálytárs. Én még úgyis nagyon nehezen viseltem, hogy utána nem láttam többé. Jól mondják, hogy temetkezz a tanulásba, talán az segít. Sportolj valamit, találj olyat, ami eltereli a figyelmed. Legyél sokat családdal, barátokkal. És beszéld ki magadból. Mondd el minél többször, gondold át az egészet és végül arra a konklúzióra fogsz jutni, hogy jobb nélküle.

Sok szerencsét!

2011. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bár inkább ne, úgyse tudok segíteni, csak mégjobban elkeseríteni..
2011. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyszerűen megőrülök.. "nem dőlt össze a világ" "majd túl leszel rajta" stb.. de most úgy érzem, h belehalok. Főleg amiatt, h hogy lehet valakit ennyire szeretni, aki ilyen velünk?? igazságtalan ez az egész..
2011. márc. 6. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítás után totál kiábrándultam... Nagyot csalódtam benne és főleg magamban, hogy őt választottam. Igazából még most is érzek valamit (több mint egy év telt el), de nem tudom, hogy ez a rosszérzés azért van-e, mert szeretem, csak elnyomom, vagy a kiábrándultság fáj. És az, hogy nem szerettem azóta...
2011. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lásd a pozitív oldalát a dolognak. Nincs idegeskedés, nincs hazudozás, nincsen sírás, lett egy csomó szabadidőd amit az önmegvalósításodra is fordíthatsz:) 18 évesen élni kell, bulizni, szerelmesnek lenni sokszor:) Szomorkodásra meg semmi ok, hiszen mindjárt itt a tavasz és jön a nyár, szomorkodni pedig kár:)
2011. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ésszel Te is tudod, hogy az nem kapcsolat volt, nem szerelem. Ez az első lépés. Második lépés: megszakítasz minden kapcsolatot, kerülöd,nem érdekel mi van vele. Nem gondolsz rá. Vezesd le a feszültséget valahogyan, Te tudod mi az amivel Neked könnyebb. Sport, tanulás,barátnők...
2011. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez tipikus példája annak, amikor a tiltott gyümölcs a legédesebb, de az utóíze rohadt keserű tud lenni. Szerintem gyakran olvasgasd az optimista üzeneteket, segíteni fog. Keményen magadba zuhantál, és bizony melléestél. Tessék összekaparni magad. Kék az ég zöld a fű, kell ennél több!? :-)))
2011. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. Köszönöm szépen :(
2011. márc. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!