Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna, ha a barátnőtök szolizna? 18l

Figyelt kérdés
Most nem a szolis p*csa színre gondolok,hanem ami kellemes barna. Zavarna titeket,vagy nem foglalkoznátok vele egyáltalán?
2012. márc. 13. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rövid távon örülnék, mert szerintem jól néz ki ha valaki szépen le van barnulva, de sajnálnám, hogy szétcseszi a bőrét.


A nyári napozást pártolom, az sokkal egészségesebb.

2012. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele.
2012. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen mert a szoli nem jó.
2012. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Zavarna, mivel az ember színe számomra fehér.Illetve ha már annak született miért akarjon fekete lenni?Nekem kimondottan csúnya a szolizott bőr.
2012. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed: "Most nem a szolis p*csa színre gondolok,hanem ami kellemes barna."
2012. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
első szexem egy szoli barna lánnyal volt, kib@szott szép volt, engem nem zavarna
2012. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem

sőt barnább lányok szebbek is ! :)

17F

2012. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van különbség a heti 2X jár szoliba és a picit lebarnul 1-2 alkalom után, szal lesz egy nem hipó picit barnás kis alapszíne és aztán 2-3 hetente elmegy egyszer hogy ne fakuljon ki.
2012. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem! az én barátnőm is szolizik!


De igen talán van egy bizonyos határ amikor már a bőr már nem "az a szép barnás" hanem az a ronygos bőrfajta..

2012. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem,ha nem b@ssza magát narancssárgára.
2012. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!