Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudná valaki mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná valaki mondani, hogy ha egy pasi elméletben családos és állítása szerint szereti a feleségét miért lép félre? És amikor kiderül miért sírja magát vissza? Kényelem vagy tényleg szerelem csak nem bír a vérével?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 04:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert köztudott, hogy a tiltott gyümölcs a legfinomabb... és azért sírja vissza magát, mert szereti a feleségét, csak ugye a tiltott gyümölcs...
2012. márc. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy FÉRFI mérlegre teszi a tiltott gyümölcsöt meg a szeretett feleséget, és amelyik lejjebb nyomja a serpenyőt, azt választja.
2012. márc. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Az ismerőseim között sok az elvált ember és KIVÉTEL NÉLKÜL mindenki azért vált el, mert a szülés után az asszonyka átalakult egy dagadt tehénné, akit már nem kívánt a férje és félrelépett. Miért van az, hogy ha egy nő szül egy gyereket, akkor már nem érdekli, hogy kívánatos maradjon a férje szemében? Okés, hogy a gyerek gonddal jár és sok időt elvesz, illetve van szülés utáni depresszió stb-stb, de miért kell ilyenkor tömnie magát a feleségnek, mint egy libát, hogy hatalmasra hízzon? Illetve miért nem veszi észre magán, hogy ÚRISTEN, HÍZTAM 30 KILÓT!!!
2012. márc. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

05:47:

Ez nem mindenkire igaz!!! Én is szültem, mégis 165 cm 45 kg vagyok, milyen érdekes... mégis tönkrement a házasságom, pedig nem vagyok sem lusta, sem buta, sem csúnya, házias vagyok, kedves, jó a szexben stb.

Akkor kérlek ezt magyarázd meg, mert nem értem...

24/N

2012. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert szarul választottál magadnak párt.
2012. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 05:47


szülés után az első év elég kemény és fárasztó, a férfiaknak ne csak igényük legyen hanem segítsen be az asszonykának a házimunkába, a gyerek nevelésbe, keressen annyit hogy a kedves anyuka havonta egyszer eltudjon menni fodrászhoz, kozmetikushoz, szauna, szolárium vagy akár csak egy fürdőbe, néha néha vegyen magának egy csinosabb ruhát éreztesse vele, hogy ő nem csak anya hanem nő is, vigye el vacsorázni, kirándulni, olykor olykor egy szál virág sem ártana


A férfiak olyan könnyen bélyeget nyomnak az anyákra, hogy szülés után ellustulnak, közben észre sem veszik, hogy anyukának arra nincs ideje, hogy hajat mosson, fel e tűnik nekik, hogy anyuka vacsora közben belefejel a tányérba, mert annyira ki van fáradva


Egy gyerek 24 órás meló

2012. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dottorre ***** válasza:

A hajnali válaszoló általánosított (de 85%-ban igaza van). Vannak persze kirívó esetek, de az az igazság, hogy szerintem ez a dolog a nőkre ugyan úgy igaz, mint a férfiakra. Az én ismeretségi körömben több olyan tönkrement házasság is van, ami a női fél sorozatos fellépéseiből keletkezett, nem is beszélve arról, amikor le is lépett úgy ,hogy a gyereket a volt férjére hagyta.

A kérdésre válaszolva, ez neveltetés és család-protokoll kérdése, ki mit látott gyerek korában otthon, és hogy szocializálódott.

2012. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Most a frissen szült kismamáktól eltekintve vegyünk egy asszonyt, aki nem hízott el, stb...


A hölgy mindennapjait ilyenkor kitölti a munka/házimunka/gyerekek trió, ahol már nem nagyon jut idő a férjre, illetve ha idő igen, akkor kedv nem. Ez akkor is igaz, ha ebből a gyerek hiányzik, és személyesen mondjuk a házimunkában segédkezem is (bár mi nem vagyunk még házasok, de kellő ideje együtt vagyunk, hogy hozzá tudjak szólni). Ilyenkor mindig az a nők tippje, hogy éreztetni kell az asszonnyal, hogy nő, kedveskedni kell neki, visszahozni az udvarlós időszakot. Csakhogy a pasi is fáradt ám, és amikor próbálkozik, a válasz: "de édes vagy, jó éjszakát", akkor elvész a motiváció. Meg mellé azért a férfiaknak is kell ám némi odafigyelés, gyengédség, csak a nők abban vannak felnevelve, hogy a figyelem középpontjában mindig nekik kell állni. Ekkor nagyon el tudja az ember fejét csavarni egy nő, aki mindezt megadja. A szerető egy hiánypótlás, ettől a fickó még a feleségét szereti, csak vannak dolgok, amiket tőle nem kap meg. Aztán, amikor megkapta már rájön, hogy ez nem ér ennyit.


Mellesleg a nőkről meg annyit, hogy nagyon járta a netet egy ilyen tipikus csajos-lájkolós-nyálas-ömlengős poszt, amiben olyan elmés tanácsok voltak felsorolva pasiknak, mint "míg te elszomorítod, más majd felvidítja", "míg te leszarod, más majd kényezteti", stb... A kommentekben minden csaj olvadozott tőle, hogy mekkora igazság (és tényleg k*rva nagy igazság, csak én nem lennék rá annyira büszke). Az az érdekes, hogy ha a nő nem kap elég törődést, valamiért totál legitim dolog lelépni, mert az a pasi "nem érdemel meg". Ha egy nő nem képes törődni a férjével, és a pasi teszi ugyanezt, akkor a pasit a farka vezeti, minden pasi egyforma, fujj-fujj-fujj.


Félre értés ne essék: NEM pártolom a házasságtörő fickókat. Azt is tudom, mennyire rohadt nagy munka a háztartás fenntartása. Mindettől függetlenül ami hiányzik, az hiányzik. Az éhes embert pedig sokkal könnyebb nassolással megkísérteni, mint a jóltápláltat. A téma attól lesz nagyon kényes, hogy a nők öncélúlag eldöntik helyettünk is, hogy a szex teljesen mellőzhető, aki nem bírja ki, az egy szexfüggő szemét mocsok. Hát köszi, de sajnos nem... Bár így lenne...


Ja, és most jönnek majd olyan posztok, amikben "én jó vagyok az ágyban, heti x alkalommal csináltuk, csinos is vagyok", de ez NEM a kérdéshez kapcsolódik, mert ez esetben sajnos nem szeretett a férjed, itt arról van szó, miért k*r félre a fickó, aki szereti a nejét. Szerintem ezért.

2012. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennél frappánsabban nem is lehetett volna válaszolni a feltett kérdésre. Respect
2012. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat rendesek vagytok. Bár őszinte leszek én semmit nem változtam a gyerek születése elöttihez képest. És bár szeretem a sex-et az én gyerekem elég sok törődést igényel és őszintém sajnálom ha nem érthető ha az ember elfárad. Elég korán visszamentem dolgozni is és nem keveset. Csak azt nem értem miért baj ha én fáradt vagyok de amikor Ő fáradt azzal semmi gond nincsen. Mindíg azt kaptam, hogy én milyen vagyok de most fordult a kocka. Most nekem is ez legyen a reakcióm? Csaljam meg és éljek úgy, mint ha semmi sem történt volna?
2012. márc. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!