Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni ezen? Félek hogy elhagy.

Figyelt kérdés

Az a probléma velem hogy eszméletlenül féltem a barátnőmet, és sok mindenbe beleszólok:\

Nem szeretem ha pl olyan ruhadarabot vesz fel amibe megbámulják pl: cicanadrág, magassarkú kivágottfelső stb...

A következő gyerekesebb: nem szeretem ha felrak magáról képet fészre, csak ha velem van rajta.

Ezek miatt szinte mindig vita van, és már nagyon félek hogy elhagy, sokan mondták már.

Mindig összeveszünk szakítunk összejövünk stb... de nem akarom örökké ezt játszani mert már most kivagyok készülve.

Hogyan változtassak ezen? tényleg szeretnék megváltozni de nem tudom hogy kellene, mert nem szeretem ha megbámulják.

Azon agyalok mindig ha igy viselkedik igy öltözködik,képek stb, akkor majd megtetszik másnak is, és ha neki is megtetszik az az illető akkor mi lesz? Tuti elfog hagyni mert nálam ezerszer jobbat érdemel:(

Valami ötlet mégis hogy hogy fejezzem be ezeket a hülyeségeket? Fontos lenne :\

Előre köszönöm!

19/F 18/L


2012. márc. 14. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19???:O úgy írsz,mint egy 14 éves..
2012. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Két dolog;) Én is féltem a nőmet. Bár az én barátnőm nem egy plázacica, mellkidobós fajta. Inkább a vagányabb kategóriából. Hát igen mi pasik ha nem a te bnőd lenne akkor is megbámulunk egy passzos cica nacit. Ne korlátozd :S elveszed a kedvét mindentől. Az én barátnőm azt se engedi hogy lefényképezzem :D Örülj, hogy van nőd és becsüld meg. Szeresd és fogaddel ahogy van.


Egy taktika kicsit hanyagold ;) ezeket a dolgokat, hagyd szó nélkül hidd el ha kicsit lekak*lod keresni fogja a társaságod hisz hiányzik majd neki a megszokott cseszegetés. persze jobb lesz nélküle de majd elmondod neki hogy miatta tetted miattatok stb. Ha meg másoknak öltözködik akkor meg amúgy is valami gáz van...

2012. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 omba ***** válasza:

Te most lényegében azt mondod, hogy a barátnőd egy hüje s-ggfej, aki csak azért van veled,mert fogalma sincs arról, hogy más fiúk is vannak a világon.


Én férfi vagyok, de ha valaki, bárki megpróbálna hozzászólást fűzni ahhoz, hogy mikor milyen ruhában vagyok, simán kizárnám az életemből.

A 19 éves már szinte felnőtt, ez a viselkedés meg elég nagycsoportos, hagyd abba!

Nem kell annyit beszélni.

2012. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1.

Nem, nem hiányoztam nyelvtanórákról, de ha valami kivetni valót találsz benne akkor szólj. Sok a hangulatjel? Hülyén hangzik de éreztetni akartam hogy mennyire rossz ez nekem.


2.

Hát csak az a baj hogy nem igazán tudom hanyagolni, mert minden nap találkozunk, és hát első szerelmem és tudod hogy van ez... Nem bírom ki hogy ne foglalkozzak vele :\

2012. márc. 14. 14:48
 5/16 A kérdező kommentje:

3.

Hát igen vannak akik agyilag később érnek mint pl: Én.

Igen, nagyon is tisztában vagyok vele hogy milyen gyerekes a viselkedésem, de ha én emiatt a hülye szokásaim miatt elvesztem, akkor soha de soha nem bocsájtom meg magamnak.

Ő az akivel az egész életemet le akarom élni, senki mással nem akarok megosztani olyan dolgokat, csal Vele.

Sajnos valahogy le kell állnom ezekkel a szokásokkal mert már lehet hogy nagyon a végét járom :\

2012. márc. 14. 14:51
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy felejtsd el. Első szerelem... hmmm nekem 4-5 hónapog tartott és dobott a csaj :D de akkor enni nem tudtam olyan szerelmes voltam megsirattam stb. azóta lassan 4 éve van kapcsolatom és imádom.


A lényeg csak kicsit légy érdektelenebb. ÉS hidd el elfog gondolkozni azon mi bajod lehet. Am meg ha mindennap taliztok akkor neked véged ha ennyire sértődékeny vagy és kiakadsz ezeken. Ha már most arra gondols, hogy elveszíted akkor úgyis lesz. Élvezned kéne a kapcsolatot őt meg boldoggá tenni nem egymást fárasztani. Veszekedni meg ilyenek. Basszus szeresd de nem az anyja vagy az apja vagy. Hagyd élni. Nem foghatod mindig a kezét!

2012. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ő az akivel az egész életemet le akarom élni, senki mással nem akarok megosztani olyan dolgokat, csal Vele....................... hmmmmmmmmmmmm........ ezt ős így gondolja?
2012. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha egy kicsit is érdektelenebb vagyok, akkor Ő megsértődik hogy "jólvan akkor csináljam" stb. Próbálkoztam már ezzel. Ezért jöttem ide megkérdezni hátha tud valaki valamit mondani, mert már annyi mindent kipróbáltam, volt ami müködött de csak pár napig-hétig aztán megint minden rossz lett...
2012. márc. 14. 14:57
 9/16 A kérdező kommentje:
igen, mindig mondja és bizonygatja.
2012. márc. 14. 14:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor viszont valakinek áldoznia kell a személyiségéből. olyan egyszerű ott van előtted amegoldás. légy türelmes, hagyd, tér kell neki. Az hogy érdektelen vagy nem úgy értettem h szard le a fejét azé tényleg megsértődik. Olyan egyszerű ez az egész. szeressétek egymást mi a bánatért kell egymást szapulni :D ez nem szerelem.....
2012. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!