Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megmenthető a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmenthető a kapcsolat, tud változtatni?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok a párommal, aki 33 éves. Elég jól indult minden, de hiányzott a romantika és a tűz a kapcsolatunkból.Soha egy kis meglepi, egy szál virág, és a legsúlyosabb hogy soha nem tudta kimondani a bűvös szót: szeretlek.

Nekem ez így kevés lett, hiányzik az a kis romantika.......

Tegnapelőtt én ezt felhoztam kis híján szakítottunk, de azt mondta nem akarja így lezárni. Tegnap már sírt nekem hogy nem akar elveszíteni, szüksége van rám, senkivel nem érezte így magát mint velem. Azt állítja ha kell megváltozik.....

Képes egy 33 éves ember romantikus lenni, ha eddig nem volt az a kapcsolatban????

Én besokalltam az érzelmi hiánytól,.............


2012. márc. 12. 09:51
 1/5 anonim válasza:

Hú mintha anyámat hallanám :D

Amúgy szerintem képes rá

2012. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tud megváltozni, de tud figyelni ezekre a dolgokra. ha kéred
2012. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Persze változhat...de az már nem magától jönne.érted.Lehet csak ideig óráig tudná kifacsarni magából.Mert ő ilyen.

A lényeg: rengeteg ember marad benne olyan kapcsolatban ami nem az igazi számára, csupán megszokásból, sajnálatból, a félelem miatt hogy egyedül maradna, mert hogy PEDIG Ő JÓ NEKEM..stb.

Nem mernek változtatni, meg sem fordul a fejükben az hogy ha meglépnék azt hogy kilépnek a problémás kapcsolatból, akkor esély van egy sokkal jobbra, ahol a pasas magától értetődőnek tartja hogy kimondja hogy szeret, hogy virágot hozzon és egyéb módon a tudtodra adja h szeret téged. Fontold meg :)

2012. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem mernek változtatni, meg sem fordul a fejükben az hogy ha meglépnék azt hogy kilépnek a problémás kapcsolatból, akkor esély van egy sokkal jobbra, ahol a pasas magától értetődőnek tartja hogy kimondja hogy szeret, hogy virágot hozzon és egyéb módon a tudtodra adja h szeret téged."


Ilyenkor az az érdekes, hogy akadhat más, aki mindezt megadja, de vele más a probléma. Hibamentes kapcsolat csak a filmekben létezik, én mindig azokat pártolom, akik a kapcsolatuk megmentéséért dolgoznak.


Ettől függetlenül nem tud megváltozni, nem ilyen a jelleme és pont. Itt az a kérdés, te együtt tudsz e ezzel élni, hogy mennyire fontos neked, hogy kimutassa a dolgokat. Ha azt kéred, ne így viselkedjen, azt kéred, ne legyen önmaga.

2012. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen nálunk is vannak ilyen problémák,hogy én romantikusabb vagyok mint a barátom.de attól függetlenül nagyon szeretjük egymást,és nekem nem kellene más,még ha az a valaki, minden héten virágot hozna nekem.igaz lehet jól esne,de akkor annak biztos olyan más hibája lenne ami lehet még rosszabb.Viszont amit írtál hogy 7 hónapja vagytok együtt és soha sem mondta h szeret,nekem az kicsit furcsa.Erre rákérdeztél h miért nem mondta még neked?ha igen mit mondott?
2012. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!