Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi? 15 év korkülönbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? 15 év korkülönbség a férfi javára (39). Nincs családja se gyereke. Egyedül él. Tovább lenn!

Figyelt kérdés
Hirtelen robban apróságokon (kiabál). Munkába alig akar megismerni néha:S Hétvégeken tali általában, akkor egész jó együtt, de hamar kiakad valamin mindig. Ha felhív alig érdeklődik. és mintha az ágyban levő együttléttől is tart vagy nemtudom! Mi lehet a baj? Mindenki válaszát várom!
2012. márc. 14. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem...
2012. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem igazán értem, szerintem ez elég egyértelmű
2012. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:

39 evesen mar illik megtanulni 1.) a nokkel hogyan illik viselkedni

2.) ha valami bajom van akkor a masiknak elmondani azt

3.) ha a lany nem erdekel akkor meg hagyni a francba


Nem mindig agadba keresd hibat kedves kerdezo

2012. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valami baja, de nem veled. Máshol jár az agya, és korántsem máson, hanem máshol. Munkahely, valami nyomasztja, de nem tudja előhozni. Türelem, és türelmes beszélgetés hiányzik. Ne sürgesd, mert úgy kirakja a szűröd, hogy hónapokig bőgni fogsz utána, de nem lesz visszaút.
2012. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azon nem gondolkoztál még, hogy miért nincs 39évesen se családja se gyereke, miért él egyedül, és mért van egy 24évessel?

amúgy mióta vagytok együtt?

2012. máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!