Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az idealis korkulonbseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az idealis korkulonbseg ferfi es no kozott? Bovebben lent

Figyelt kérdés
az egyik baratnom meg csak 22 a ferje 36, es mar van egy kozos gyermekuk(2eves)..ez normalis?, 8 eve vannak egyutt, a korkulonbseg miatt a szulok szigoruak voltak veluk, de ez igy nemgaz?, azota is szeretik egymast ...kosznom a valszokat
2012. jan. 8. 17:37
 1/9 BlackSword ***** válasza:
66%
Vannak kivételek, de a kutatások olyan 4-6 évet mondanak...
2012. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nálam az ideális, ha a nő korához képest -2 +6 éven belül van a férfi...


Az nem nagyon izgat, hogy más az öreg tatákra vagy a gyermeklányokra bukik, magánügye. Főleg ha a másik fél is jól érzi vele magát. Csak ne nagyon reklámozza és népszerűsítse a perverzióit, ennyi.

2012. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
5-6 év.
2012. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 5 év a korkülönbség az én javamra.

36/N

2012. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
max 10 év a férfi javára
2012. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az ideális kategóriába tartozik a +5 év. -év nem elfogadott. :) De ez nem törvényszerű.
2012. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon sokmindentől függ.Pl.:A felek mennyire érettek egy komoly kapcsolatra,illetve egyáltalán egy kapcsolatra,aztán érdeklődési körük nem taszítja-e a másikat,vagy képesek-e eléggé toleránsak lenni a másikkal...nagyon sok pro,és kontra dolgot le tudnék most ide írni,mert hasonló helyzetben már én is voltam,és bizony kaptam akkoriban hideget-meleget.EGY DOLOG SZÁMÍT IGAZÁN:HOGY A FELEK SZERESSÉK ,EZÁLTAL TISZTELJÉK IS EGYMÁST!

Mi,a párommal 14 éve vagyunk együtt.Igaz,hogy 17 éves voltam,ő meg 26 mikor megismertük egymást,de a rosszakaróinkra rácáfoltunk rendesen,hiszen itt vagyunk ennyi idő után is,két gyerekkel,saját házzal,közös élményekkel-emlékekkel.Úgy gondolom,egymás nélkül már el sem tudnánk képzelni az életünket! :-)

És hogy a kérdésedre válaszoljak,:Igen,normális dolog ez!

2012. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ma már nem számít a korkülönbség.

Az a lényeg hogy a pár élvezze egymás társaságát és legyen megértés és hűség közöttük.

2012. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%

Pontosan. Ma már nem a kor a lényeg!


Ha jól megvannak akkor mindegy melyik irányba van +.


Van ismeretségemben 23L/42F és 39L/18F is...

Teljesen jól megvannak...Család, ház....

2012. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!