Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen mobil-szolgáltatónál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mobil-szolgáltatónál vagytok? Ingyen hívjátok egymást? Ha igen: hogyan oldottátok meg? Ha nem: miért nem?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ne kérdezz egyszerre több dolgot. De ezek egybetartoznak.


Párok - pontosabban párkapcsolatban élő emberek - tapasztalatait, vagy gondolatait szeretném kérni a témában. Mennyi ideje voltatok együtt, mikor áttértetek erre? S ha nem így van nálatok, annak mi az oka? Szerintetek mi dönti el, hogy már érdemes erre váltani?


Azért kérdezem csak, mert mostanában készülök (muszáj) új telefont vennem, és habár számot nem szeretnék cserélni, de gondolkodom, hogy talán nekem is ez lenne a kedvező megoldás... Viszont kicsit tanácstalan vagyok. Vajon jól döntenék? Mikor "ideális", mennyi idő után ezt választani?


Köszönöm, ha válaszoltok! És légyszi írjátok oda a korotokat, és nemeteket. (Fontos lenne ez is.)


2009. jún. 11. 12:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

bocs, látom, kis stilisztikai hibát vétettem:

"most készülök (muszáj) telefont vennem" helyett: most készülök új telefont venni (muszáj)

2009. jún. 11. 12:31
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi másfél éve vagyunk együtt és még eszünkbe sem jutott. Azért mert mind a ketten feltöltőkártyásak vagyunk, lehet hogy le sem beszélnénk az ilyen csomag havídíját és inkább az sms-t szeretjük, vagy neten beszélgetünk. 23f
2009. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
skype
2009. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszoló!

Interneten mi is tudjuk tartani a kapcsolatot a párommal, de tudod, a sz.gép nincs mindig nálunk. Vagy mi nem vagyunk mindig gépközelben. És nyáron még inkább valószínű, hogy telefonhoz kell folyamodnunk.

Első: mi is feltöltőkártyások vagyunk, csak az a baj, hogy én inkább smsezni szeretek, ő meg inkább beszélni. Szerintem ez az egyszerűbb, szerinte az... Viszont ha ingyen hívnánk egymást, akkor lehet, hogy én is jobban szeretnék vele beszélni inkább, mint írogatni...

2009. jún. 11. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

szia! mi kb 4 hónapja voltunk együtt, amikor előfizettünk a T-mobile-nál az egymás közti ingyen beszélgetésre, ami havonta egy ezres valahogy. így sokkal jobban megéri, mert csak egy előfizus telo kellett hozzá, és ahhoz már kártyásat is hozzá lehetett rendelni (az előfizusak nem mi vagyunk). kártyával sokkal több elment egy ezresnél havonta :)

(21)

2009. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem, hogy ha nem ti vagytok az előfizetésesek, akkor mi van a havonta elmenő pénzzel, ami a kártyás megoldásnál volt... :S
2009. jún. 11. 13:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

vodafone-nál vagyunk, ingyen beszélünk, egy flottacsomagon belül

2 vagy 3 év után lett erre lehetőségünk

de mi már házasok vagyunk 1,5 éve (28,29)

2009. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én még csak két hónapja vagyok együtt a barátommal, de egy hete elém állt, és azt mondta vett nekem egy telefont. Mind a ketten pannonosok vagyunk, de szerzett két telefont, ami persze nem a legújabb és legjobb, de nem is azért van hogy villogjunk vele. Vett bele vodafonos kártyákat, és havonta egy ezresért beszélhetünk 3000 percet, ami szerintem bőven elég, és ennyiért meg is éri. Mi is kártyások vagyunk, és nagyon hamar lebeszélünk egy-egy feltöltést, így aztán ezt láttuk legjobb ötletnek. Az én vodafonos kártyámről szívják a pénzt minden hónapban, ezt megbeszéltük, hogy egyszer ő fogja fizetni, egyszer én, így aztán bármikor hívhatom, és ha ő szeretne valamit akkor is csak megcsörget és visszahívom! :)
2009. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
T-Mobilenál vagyok, a barátomat ugyan nem hívom ingyen (ő Pannonos, de vetettem vele egy T-Mobileos kártyát így olcsóbban hívom, ő meg sms-t küld olcsóbban, és ez már régóta megy), mert a vállalati díjcsomagomhoz nem vehetem hozzá ezt a kedvezményt, de tudok megoldást a problémádra. T-Mobilenál van egy családbarát kedvezmény opció. Tehát 4 számot lehet belevonni összesen, ebből egynek kell előfizetésnek lenni, a többi lehet feltöltőkártyás (csak 30as vonható bele) és oda vissza beszélhettek egymással 100 órányit ingyen. 100 óra ingyen beszélgetés 890 ft/hó telefonszámonként már 2 számnál is megéri igénybe venni, főleg, hogy 100 órányit egy hónapba nem hiszem, hogy beszélnétek. Ha feltöltőkártyás is van a csoportban annak az előfizetés állja a havidíját. Számodat sem muszáj ilyenkor cserélni, ha nem ennél a szolgáltatónál vagy akkor nyugodtan kérhetsz számhordozási nyilatkozatot a mostanitól és válthatsz szolgáltatót.
2009. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk valami kiemelt ügyfeles, kormányzati csomagunk van, munkahelyen intézték, gondolom csak úgy nem lehet. A telefon is kedvezményes volt a listaárhoz képest, meg a tarifák is jók. Elvileg az egész munkahely ingyen beszélhet egymással, a másfelé irányuló hívások vannak csak pénztért. Két évre kell bevállalni legalább. Vodafone.
2009. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!