Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen mobil-szolgáltatónál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mobil-szolgáltatónál vagytok? Ingyen hívjátok egymást? Ha igen: hogyan oldottátok meg? Ha nem: miért nem?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ne kérdezz egyszerre több dolgot. De ezek egybetartoznak.


Párok - pontosabban párkapcsolatban élő emberek - tapasztalatait, vagy gondolatait szeretném kérni a témában. Mennyi ideje voltatok együtt, mikor áttértetek erre? S ha nem így van nálatok, annak mi az oka? Szerintetek mi dönti el, hogy már érdemes erre váltani?


Azért kérdezem csak, mert mostanában készülök (muszáj) új telefont vennem, és habár számot nem szeretnék cserélni, de gondolkodom, hogy talán nekem is ez lenne a kedvező megoldás... Viszont kicsit tanácstalan vagyok. Vajon jól döntenék? Mikor "ideális", mennyi idő után ezt választani?


Köszönöm, ha válaszoltok! És légyszi írjátok oda a korotokat, és nemeteket. (Fontos lenne ez is.)


2009. jún. 11. 12:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ahham, értem. Hát, én voltam 30-as (akkoriban még Westel volt :D), de már 4 éve Vodafone-os vagyok, és nagyon szeretem, elégedett vagyok vele, mind szolgáltatóval, mind ajánlatokkal. Egyedül a készülékem ment tönkre, de ez nem a társaság hibája. A párom is Vodafone-os, ez könnyebbség lenne így. Viszont tényleg nem tudom, mi lenne a legkedvezőbb megoldás.

A kérdést inkább az indította bennem, hogy érdemes -e összekötnöm a kellemeset a hasznossal, vagy inkább a "muszáj"-t a "lehet"-tel. Szóval érdemes -e belevágnom egy ilyen kedvezménybe... Mert ha mondjuk az a többség tapasztalata, hogy utána megromlott a kapcsolat,vagy bármi történt, és már nem lenne szükség az akcióra... Nos, nem akarok úgy járni, hogy kihasználom a lehetőséget 1-2 hónapig, aztán...

Na, szóval nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatom. És nem az anyagi oldala miatt izgat.

2009. jún. 11. 13:58
 12/15 anonim ***** válasza:

(12:59-es vagyok)

úgy értettem, hogy ezt a szolgáltatást csak előfizetésre lehetett kérni, viszont utána bárki be lehet vonni, aki szintén 30-as. tehát a családban a szülők megrendelték akik előfizetésesek, és mostmár mi is beletartozunk. ezelőtt pedig nagyon sokat kellett költeni feltöltőkártyára, így ez nagyon jól jött nekünk.

2009. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13:46os vagyok. Ezt a kedvezményt akármikor igényelheted és akármikor meg is szüntetheted. Tehát semmiféle hűségnyilatkozattal nem jár. Ha úgy gondolod törölteted, ha meg úgy gondolod akkor csatolsz hozzá még egy számot. Szerintem ezzel a lehetőséggel eléggé rugalmas a szolgáltatás.
2009. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom írták-e, de a Vodafone-nak van egy olyan kedvezménye, ami feltöltőkártyásoknak is teljesen oké. Havonta ezer forintot levesznek a kártyádról, és korlátlanul beszélhetsz egy kiválasztott Vodafone-os személlyel. Nem írom le a nevét, mert így is eléggé reklám, de ha körülnézel az oldalukon, akkor meg fogod találni. Bármikor le lehet mondani.


Amúgy mi nagyjából hét hónapja találtunk rá erre a megoldásra (akkor 8 hónapja voltunk együtt), és nagyon jó. Szerintem megéri.

2009. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok és hasznos tanácsot, főleg, hogy megértettétek, mit és miért szeretnék tudni. :)

De ha van még ötlet, vagy tapasztalat, azt is várom szívesen, továbbra is! :)

A Vodafone-os akcióhoz (utolsó válaszoló) csak annyit szeretnék mondani, hogy velem sokszor előfordul, hogy egy feltöltés (3000.-) elég 3-4 hónapig is... (Nem ide tartozik, de legutóbb is csak azért kellett feltöltenem, és most fogyott el hirtelen sok pénzem, mert a telefonom jelenleg smsen kívül másra nem alkalmas... így amit máskor egy fél perces telefonnal el tudnék intézni, most 3-4 smsbe kerül.)

Szóval nem tudom, nekem milyen lenne ez a havi 1000 Ft-os kedvezmény, vagy mi... :)


Na de mégegyszer köszönöm a sok segítséget! :)

2009. jún. 11. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!