Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha a barátnőtök sokat beszél?

Figyelt kérdés
De nem arról, hogy milyen jó cipőt látott meg ilyesmi. Hanem, mondjuk arról hogy mi történt vele suliban, otthon mit csinált, vagy bármiről, de ezeket a ruhás témákat kihagyja.
2012. márc. 14. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat, akkor igen.
2012. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Diavolino44 ***** válasza:

H egy no szeret beszelni akkor azt a ferfinak el KELL fogadni, ha tetszik ha nem. Cserebe viszont a no is elnez olyat ami neki kevesbbe tetszik.

Amugy en imadom ha mellettem pezseg a NO!!

De te is ismered a mondast: Sok beszednek sok az alja. :)

2012. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is iylen vagyok, csak fiúban! :DD


Fasza, legalább nem lenne kínos csend köztünk! De ha szexre kerül a sor, akkor másra használd a szádat! XD

2012. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Másra használja inkább a száját:)
2012. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legyen csaj/pasi, en nem szeretem ha valaki sokat mond,
2012. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rengeteget beszélek, a barátomat nagyon kiakasztja néha, de már 3 éve velem van, szóval annyira nem lehetek rossz:) Én mindent elmondok neki, azt is, ha éppen látok valamilyen jó cipőt, kikérem a véleményét.
2012. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a szövegelés, és mikor. Észreveszi-e ha zavarja az illetőt, vagy nem érdekli, hogy le se szarják az üres dumáját. De ha ebből hisztériát csap, mehet a macska után...
2012. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most találkoztam egy ilyen lánnyal, nekem határozottan pozitív:D

f18

2012. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem a kedvesem minden nap megkérdezi, h mi volt ma velem, milyen napom volt, satöbbi. ÉS végig is hallgat, kíváncsi arra, ami velem történik (vagy éppen nem)- ugyanez igaz fordítva is.

szerintem nagyon fontos, h beszélgessetek, érdeklődjetek a napi dolgai iránt, egyrészt, mert így ismered meg rendesen, a hétköznapokból, másrészt, az egyik legfontosabb egy kapcsolatban, hogy tudjatok úgy beszélgetni, mint a barátok. ne csak szép szavakat mondani egymásnak, meg szeretkezni, mert nem csak erről szól egy szerelem. hanem h egymás társai is vagytok.

mondjuk nem vagyok ez a tipikus nő, h beszélek vele a cipőkről, de lehet vele erről is. szóval ha igényem lenne rá, megbeszélhetném vele. és azt is simán megtárgyaljuk, h a csajnak, aki a mozgólépcsőn előttünk áll, milyen jó feneke van abban a fehér gatyában. :)

mi folyton beszélgetünk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, szóval akármiről tudunk. és ez szerintem mozgásban tartja a kapcsolatunkat.

2012. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!