Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar ha a barátnőtök nem túl kezdeményező?

Figyelt kérdés
Valahogy soha nem tudok csak úgy kezdeményezni valamit. Nem csókolom vagy puszilom meg, nem fogdosom, stb... Nem azért mert nem akarom, csak valahogy úgy érzem hülyén jönne ki. Titeket ez mennyire zavarna? Volt már valakivel ilyen? Ti mit szerettek, hogy érjenek hozzátok, hogy jó legyen, és érezzétek, hogy szeret a másik? 16l 18f
2012. febr. 21. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilvánosság előtt, vagy magatok közt?
2012. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából még gyerek vagy ezért nem mered ezeket a dolgokat. Ez nem baj, hiszen később mikor igazán ízig vérig szerelmes leszel, akkor jön magától. :)
2012. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magunk közt értettem. És az a baj, hogy ő már azért messze nem az első barátom.
2012. febr. 21. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld elkezdeni szimpla simogatással, aztán egyre többet -ezt több nap alatt építsd fel. Nekem most ez az ötlet jutott eszembe, szoktasd hozzá. ;)
2012. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondom. Ne aggódj. Mikor tényleg szerelmes leszel ebből nem lesz gondod. Most még gyerekként éled meg a dolgokat. Ezért fogod vissza magad, Nincs elsöprő erejű szenvedély, vágy, hogy majd belehalsz ha nem érhetsz hozzá, nem érezheted az illatát, nem ihatja be szemed a látványát...


Ha a fiú türelmes vagy nem igényli a kezdeményezést, akkor működik a kapcsolat egy ideig. De ha ő erre igényt tart, akkor szakítási ok is lehet akár.

2012. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megpróbálom(: Jöhetnek még válaszok.
2012. febr. 21. 20:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont ezen aggódom én is, hogy nehogy eiatt szétmenjünk.De mondjuk én az élet más területein sem a hevességemről vagyok híres.
2012. febr. 21. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se vagyok valami heves :D

De ha a barátomról van szó... akkor előjön belőlem a vadmacska.

Mondjuk én vártam egy olyan férfira aki megmozgat bennem valamit. Aki kihozza belőlem a nőt. :)

2012. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!