Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor hogyan keltsem fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor hogyan keltsem fel egy lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

Először magamat adtam, kedves, normális, udvarias, jófiú kategória. Természetesen nem jött be.


Jó, idővel meguntam leszartam őket. Nem működött, ők is leszartak.


Újból váltottam. Lazán viselkedtem, több csaj felé közeledtem, úgy, hogy egy másik észrevegye. Nem lettek féltékenyek.


Tehát kérdem, hogy hogy a rongybatekert túrós falloszba lehetne végre egy kis érdeklődést kicsikarni egy lányból?


2012. márc. 14. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb! A külső meg a pénz a legfontosabb nekik, utána a bunkóság.
2012. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon nem igaz... Engem például nem annyira érdekel a pénz, a bunkóság meg egyenesen taszít!

Szerintem, ha egy csajról van szó, és eddig nem jöttél be neki, akkor ezután se fogsz.

DE ha csak úgy általánosságban kérdezed, akkor szerintem maradj egy stílusnál, és ne váltogass.. :)

2012. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: az emberek nem gépek, akiken ha benyomod a megfelelő gombokat akkor a megfelelő reakció meglesz. Ha valakinek nem tetszel, akkor fejre is állhatsz, nem fog törődni veled. Ennyi próbálkozás után még nem jött le, hogy nem tetszel neki/k?
2012. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!