Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátomat. Tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátomat. Tudom hogy szeret, már évek óta együtt vagyunk, mégis van egy kis probléma:engem bánt, hogy mások szerint csinos lány vagyok, a szex nálunk mégis heti 1 alkalommal adatik meg-maximum. Mivel kelthetném fel újra az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Viszonylag fiatalok vagyunk, szeretjük egymást, semmiért nem adnám ezt a kapcsolatot, és nem akarom hogy ellaposodjon.
2012. jan. 24. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki új dolgokat. Beszélgessetek róla ki mit próbálna ki szívesen és hajrá.
2012. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

D-Test nevű étrendkiegészítővel. Csak aminósav van benne, amiből a szervezet fehérjéi (pl sejtek, idegek) állnak. [link] (lenti táblázat)

Na ettől kanos lesz az tuti.

2012. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(Aszparagin sav van benne)
2012. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat, próbáltam ebszélni vele, nem sült el túl jól, már nem tudom mi tévő legyek..
2012. jan. 26. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a párommal 6 éve vagyunk együtt, azt mondja szeret, de sokszor hozzám se ér, meg se csókol semmi... :( Ha nem szeretne nem lenne figyelmes és nem viselné el, hogy nem találok munkát. Na akkor most mi van? :(

Ő 21/F

Én 23/N

2012. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!