Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátommal csak hétvégente találkozunk, és mostanság már rendszeressé vált, hogy a hétvégi találkát is együtt töltjük a haverjánál.. Elmegyünk hozzá, ott vagyunk végig.. már megkértem,hogy oké, legyen a barátokkal is, nem akarom én eltiltani, de azért én is itt vagyok, és én nem a haverjaihoz jövök,hanem hozzá.. "Rendben.." Nem rég csörög a telefon.."Szia..holnap szalonnasütés.. gyertek" ... persze, mi megyünk.. mondtam neki,hogy elég rosszul esik,hogy engem folyton elhanyagol, a haverjánál pedig én nem érzem jól magam,hiszen többet vagyunk ott , mint együtt.. erre ő: "akkor menj haza, de én felmegyek.."

Jelenleg nem szólunk egymáshoz már órák óta..

Szerintetek?


2012. márc. 14. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
a barátodnál a fontossági sorrend egyértelmű
2012. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos igen.. ezért vágta a fejemhez, hogy nekem nincsenek barátaim..

De, igenis vannak barátaim, csak én megtalálom a helyes utat.. Nem akkor megyek a barátnőkhöz, amikor a barátommal lehetek..

2012. márc. 14. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, hogy nem vagy neki igazán fontos
2012. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű!


Szakíts! Ennek így semmi értelme! Ez nem kapcsolat, ez egy találkozás egy pasival aki nem rokon..de akár az is lehetne...te lehet h szereted mert túl naív vagy...de jobban tennéd ha elgondolkodnál a szakításon!


Nála ahogyan az 1-es is írta! Barátok majd te!


Normálisan ez úgy működne, ha csak hétvégente tudtok találkozni akkor együtt legyetek, okés menjetek el időnként bulizni de ne csak arról szóljon a hétvége de nálatok arról szól...


amúgy meg ha vele maradsz akkor azt mondom rád h..."tipikus hüllye naiv női gondolkodás"--> ésssssss rád illene is az itt vitatott téma! Hogy ki kell?? abunkó nem törődöm típusú pasi..

2012. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, jelenleg is folyamatosan agyalok, hogy mit kéne tennem.. 3 év után lett ilyen .. és ahhoz akkora erő kell,hogy szakítsak .. utána akkora szenvedés lesz.. és még szeretem :S hogy mit szeretek benne? nem tudom.. ilyen bunkó velem.. ha most szakítok akkor ő fog megsértődni, hogy nem értem meg,hogy neki fontosak a haverok.. pedig megértem.. de ajj.. mindig mindennek én vagyok az oka... mindig belém tud rúgni..
2012. márc. 14. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:

jajj istenem...


évek azok jönnek mennek , telnek ide oda...szoktak szakítani 1 év után de 20 év után is!

Nem te lennél az első!


- HA VALAMI ELROMLOTT ÉS NEM LEHET MEGJAVÍTANI AKKOR VENNED KELL ÚJAT , AZ ÚJ AZ DRÁGA ÉS SOKBA KERÜL OLYKOR.., DE A VÉGÉN MEGÉRI MERT JÓ LESZ MEGINT HOSSZÚ IDŐRE! ---> értelmezd amit írtam!


elhiszem szakítani nem könnyű..ő is kérdőre von meg jön a sok duma h nem jó..mi nem jó??,ne csináld már...akkro húzz a f@szba, kösz b@zdmeg...majd jönnek az egymás fejéhez vágások...MERT kevesen tudnak "szépen szakítani".

De nálatok eljött az ideje drága!

2012. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt a szitu, hisztiztem is sokat, aztán ultimátumot adtam neki h ha júniusig se változik a dolog, akkor szakitunk.. elfogadta, és azota minden okes :) az itteni válaszolók nem ismernek se téged se a pasidat, itt mindenki mindenre rávágja, h "akkor szakitsatok", közben meg KOMMUNIKACIOVAL meg lehet oldani!!!!!!!
2012. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!