Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen érzés volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés volt az első csók?

Figyelt kérdés
17F
2012. márc. 14. 22:39
 1/9 Nyuszika1222 válasza:
7%

Ez kicsit gáz h 17évessen kérdezed. és nem nagycucc...:)

15/L

2012. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én nem lány vagyok hanem fiú..
2012. márc. 14. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
nyálas
2012. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
az 1. egy jó nagy ku.va :D hihihi....
2012. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első miért lenne gáz, te is olyan buta vagy mint egy talicska aprómajom. Pardon, a majmok intelligens élőlények rossz hasonlat volt.


Kérdező, egyáltalán nem gáz, ha ilyet kérdezel, neked még nem volt olyan személy aki érdemes volt erre.

Én 16 évesen csókolóztam először egy olyan fiúval aki iránt elég sokat éreztem. Egy teaházban történt miközben az ölében feküdtem. Örök emlék marad.

Ha valaki annyit tud mondani az első csókra, hogy "nem nagy cucc" az elég szánalmas ember lehet már bocsánat.

2012. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt nagy élmény(elég béna is voltam), mert nem voltak mélyek az érzelmeim a srác iránt, de mikor Ő csókolt meg először, akit szeretek, akkor egyszerűen...mesés volt!;))
2012. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a mennyország legfelsőbb foka ! :)
2012. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

AZ én első csókom nem volt jó, mert a srác szinte rám mászott. De van egy olyan mondás, miszerint minden ember a 2. csókra alapoz mert az az igazi. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nálam ez bejött. Pár napja megcsókolt egy srác, akit nagyon szeretek tényleg. Igaz féltem, de valami csodálatos volt.:D Tényleg csak azt csókold majd meg, akit igazán szeretsz, mert akkor jó lesz!:)

14/L

2012. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fura, de azért nem mondanám rossznak. Visszagondolva egész jól csókolt a srác :D 17/L
2012. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!