Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet 3,5 hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 3,5 hónap alatt meghódítani egy lányt akinek évek óta van barátja ( 5-6 éve )?

Figyelt kérdés

-23 éves vagyok

-a lány 22 éves

-évfolyamtársnőmről lenne szó, a barátja egy másik városban él,

-nekem még nem volt barátnőm

-végzősök vagyunk ezért limitált az időm


2012. márc. 15. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legfőképpen sehogy ne próbálj meg belerondítani a kapcsolatába. Rengeteg helyes, szimpatikus szingli lány van. Maximum külsőre tetszhet, nem hiszem, hogy annyira szerelmes lennél, tekintve, hogy barátja van gondolom nem került olyan közeli kapcsolatba veled.
2012. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden nőt ugyanúgy lehet meghódítani: bókolsz neki, dicséred, 1000x elmondod mennyire tetszik neked. Ettől elolvadnak. Legyél kicsit titokzatos meg kiszámíthatatlan, öntörvényű, de legyen szilárd értékrended és akkor ő is odalesz érted. Kb ennyi....


Egyébként ha szereti a barátját, akkor nem fogja otthagyni, akármennyire is felizgatod a fantáziáját. Ha meg otthagyja, akkor sóvárogni fog érte, mert benned a szeretőt fogja kezdetben látni, a barátjában meg a társat.

Azért mondom ezt el, mert ezt így már végigcsináltam.

2012. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
- az a helyzet , hogy ő nem csak kedves és helyes hanem okos és komoly , a legfőképpen a személyiségebe lettem szerelmes
2012. márc. 15. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Szívás, én is pont így voltam ezzel. A csaj azóta is epekedik utánam és gondolkozik azon, hogy "mi lett volna ha". De megmondta: "túl régóta vagyok együtt a barátommal és szeretem, félek otthagyni".


Ettől függetlenül próbáld meg amit mondtam, de az esélyeid elég alacsonyak.

2012. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
23 évesen még nem volt csajod? Mekkora egy lúzer vagy! Más már felkötötte volna magát! Te pedig hiú ábrándokat kergetsz! Gratulálok!
2012. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves 38% -os 5/5


- nem tehetek arról , hogy szinte minden normális lánynak már van barátja, és akinek nincs annak nem kellek,

aki pedig szívesen megpróbálna az meg túl messze lakik tőlem

2012. márc. 15. 12:58
 7/12 Alex Fly ***** válasza:
Kérdezd meg a barátjától, hogy csinálta...
2012. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Próbálj meg minnél több időt vele tölteni,közelében lenni.Közös baráti programok.Kezdetben több baráttal közös program aztán 2-3 ilyen után már csak kettesben:)Eközben ismerkedjetek kérdezz róla illetve fontos hogy ő is megismerjen téged.:) Ha kettesben találkoztok kedveskedhetsz neki csokival vagy virággal.Az ilyen jól esik a lányoknak:) Remélem tudtam segíteni:) sok sikert kívánok!:) 15/L
2012. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen , hát eddig volt kettő ilyen baráti program , és még vagy három biztosan lesz utána változik az órarend s kevesebbet találkozunk ezalatt a három tali alatt el kell jussak odáig , hogy ha én elhívom kettesbe akkor is eljöjjön szinte biztosan
2012. márc. 15. 22:03
 10/12 anonim válasza:
így van! a találkozásokon tölts vele sok időt így megkedvel és biztosan elmegy majd veled valahova.:)
2012. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!