Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért divat a legtöbb lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat a legtöbb lánynál és fiúnál, hogy 3 nap után összejönnek, aztán 1-2 hónap után meg már szakítanak is és falják a következő partnert?

Figyelt kérdés
Persze sokan szeretnek hosszú távra tervezni, de ők vannak kisebbségben. Aztán meg pár hónap együttlét után meg itt sírnak, hogy zátonyon van a kapcsolatuk, mert nem működik a szex meg ez meg az. Itt meg a kommentelők egy része, még adja alájuk a lovat is, hogy minnél előbb szakítson vele és már másnap jöjjön össze egy másik emberrel. Nem azt kellene itt javasolni, hogy először beszéljék meg a dolgokat és a problémákat és hátha tudnak rajta javítani? Erre meg itt a legtöbben azt mondják itt, hogy nincs mese szakíts azonnal. Nincs az emberekben semmi együttérzés?
2012. febr. 24. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem aki gyk-sektől életvezetési tanácsot... az haljon meg hülyén.


Amúgy meg az van most promotálva, hogy mindent, azzonal és nekünk jár. Jár, az orgazmus, a tökéletes pasi/csaj, a megbecsülés, a grupi, ...stb.


A mamám anno azt mondta, hogy a jó párkapcsolathoz idő kell. És összetartó felek. Manapság meg felgyorsult minden. Mindenki egy csomagba akarja a tökéletes párt. Pedig idő függvénye a dolog.

22/L

2012. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerencsére nem mindenki olyan mint te...
2012. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pont nem ilyen vagyok. Én valahogy mindig a megérzéseimre hallgatok. Volt olyan, hogy valakivel hónapok után sem jöttem össze, pedig közeledtünk egymáshoz jócskán. Egyszerűen nem éreztem úgy, hogy ő lenne a tökéletes számomra. Az exemmel anno egy hét után jöttünk össze, de együtt is voltunk két évig. A szakítás óta eltelt másfél év, a jelenlegi párommal fél éve vagyunk együtt, előtte nem volt senkim egy évig. A mostani páromtól első látásra leesett az állam és úgy éreztem, hogy nekem ő kell minden áron. Kb két héttel később gabalyodtunk teljesen össze érzelmileg és nem sokkal később ki is mondtuk, hogy együtt vagyunk. Lényegében a komolyabb ismerkedés is már a kapcsolatunkban kezdődött el, de minden nagyon jó, imádjuk egymást. Voltak vitáink, de én is úgy gondolom, hogy egy kapcsolat nem valami szolgáltatás, ahol ki lehet választani a számunkra megfelelő menüpontokat, a többit meg törölni! El kell tudni fogadni a másikat, alkalmazkodni és túllendülni a nehezebb pillanatokon is. Számomra egy kapcsolat legnagyobb próbatétele az, ha a gödörből is kézenfogva próbálunk EGYÜTT felállni, nem pedig külön külön, szitkozódva, utálkozva, szakítva.


Ide a legtöbb kérdést 13-17 éves tinik írják ki, ők ezt még nem tapasztalták meg, szerintem ilyen egyszerű ez. Majd kialakulnak bennük is a dolgok, ha pedig egy huszonéves fiatalban nincs meg az a felismerő képesség, hogy egy kapcsolat éppen attól válik tökéletessé, hogy képesek vagyunk elfogadni egymás hibáit és kézenfogva túlélni a gödröket, akkor meg is érdemli, hogy 40 éves korában házasodjon, avagy egyedül haljon meg.

2012. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez eddig se volt divat, ezután se lesz az.

Meg nem azért, de 3 nap alatt sehogy nem lehet megismerni a másikat, még lehet, hogy 3 hónap után se.


Ez azoknál divat, akik bizonyos célokra akarják a másikat.

2012. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert fiatalok vagyunk! :D Jobb lenne ha 30 évesen, házason meg családosan jönne ez a periódus?
2012. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: IIIIIIIIGGGGEEENNNN jobb lenne!!!!!
2012. febr. 24. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Akkor hasonló szép jövőt kívánok neked 30 éves korodra, mint amit leírtam és amivel egyet értesz! :D

2012. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!