Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok akkor is netezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok akkor is netezni mikor ott van a párotok? Ez tényleg ekkora parasztság?

Figyelt kérdés

A barátok utálja ha mikor itt van felmegyek facebookra , megnézem ki mit írogatott,üzeneteimet stb. Igazából csak a FB-ra van kiakadva nagyon. Neki nincs otthon internetje , szerintem utálja ennyire, mert ő nincs hozzászokva hogy az embereknek ez természetes dolog. Ne arra gondoljatok hogy felmegyek fb-re és akkor ott chatelek mindenkivel , meg órákat lógok rajta...Csak felmegyek végiggörgetem az üzenőfalamat, megnézek 1-2 képet ha vki olyat tette fel aki érdekel, meg ha kaptam üzenetet arra visszaírok...ennyi.De már ha meglátja hogy fb-n vagyok elkezd cüccögni meg hogy pfff már megint , nemigaz!! meg ilyenek :/

Attól függetlenül lehet hogy igaza van nem tudom,de én nem látok ebben semmi rosszat mert mint mondtam ilyenkor max 5-10 ,de inkább 5 perc az egész, nem órák....Nálatok hogy megy ez ?

Ja igen és mi 4 éve vagyunk együtt szóval ne ilyen 3 hetes kapcsolatra gondoljatok mert akkor persze, természetes, hogy egymás seggében vagyunk...de szerintem 4 év után ennyi azért belefér...


20L ő pedig 22F


2012. márc. 15. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy paraszt egyáltalán. De az az oldal egy baromság.
2012. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon gyorsan írtam, ezért néhol értehertelen ...megpróbálom kijavíthatatlan.


...A barátom utálja...

...szerintem azért utálja ennyire,mert....

...1-2 képet ha vki olyan tette...


Vesszőhibák is vannak tudom, de most nincs kedvem kijavítani, elnézést....

2012. márc. 15. 13:38
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, de kb 1 héten itt van 4-5 napot, tehát már szinte olyan mintha itt lakna.
2012. márc. 15. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ha neki nincs nete,akkor magyarán soha nem is netezik?Ill nem használ számítógépet...Neki szerintem ez tényleg nagyon idegesítő és furcsa lehet!


Szerintem legyél rá tekintettel és inkább nézzetek olyan oldalakat,amik mindkettőtöket érdekel.A fb-ot meg hagyd akkorra,mikor nincs ott a párod...

2012. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dehát éppen ez az hogy mindig itt van ... egyébként szokott netezni itt nálam, fb-je is van.
2012. márc. 15. 14:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Nős vagyok és a feleségem még egyszer sem tette szóvá, ha nettezek. Pedig ő alig tölt némi időt a gép előtt. De ugye mi emberek nem vagyunk egyformák...
2012. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem parasztság ha tényleg 5-10 perc akkor nemtudom mit kell ezen variálni.
2012. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A sárga szemű szörny ellen te nem tudsz tenni.

Ezt csak ő tudja legyőzni! És csak bizalommal..

Azért teszi mert féltékeny. Ha nem a fb. akkor majd

valami más. Mindig lehet találni valakit vagy valamit

aki miatt lehet veszekedni. A tartós kapcsolatot is meg kell tanulni.

2012. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez parasztság!

mi soha nem netezünk egymás jelenlétében: [link]

2012. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es, ez nagyon aranyos!:)))))))


Gratulálok:)


29F

2012. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!