Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér nők, elengeditek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők, elengeditek magatokat teljesen párotok előtt mesztelenül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főleg arra lennék kíváncsi, hogy akik kövérek és van párkapcsolatuk, akkor ők mennyire szégyenlősek a másik előtt? Őszintén. Köszi.
2012. márc. 4. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi számít neked kövérnek. Én amikor megismertem a férjem, vékony voltam, versenytáncoltam.

Azóta született 2 gyermekünk, már nem vagyok olyan mint régen :)

172 cm vagyok, 70 kg. De nem vagyok szégyenlős, ugyanúgy szeret engem most is mint annak idején, tehát nem panaszkodom.

2012. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Feltételezem meZtelent akartál irni.


Én a másik oldalról vagyok,de minden bizonnyal az a válasz hogy partnere válogatja.

Egy idő után biztosan elérkezik az a pont mikor teljes mértékben, tehát két gyerek és 5 év házasság után kicsit mulatságosnak gondolnám ha még mindig csak sötétben lennél hajlandó levetközni.

Természetesen a kapcsolat elején mindenki finomitani próbál a dolgokon, még azok is akik nem kövérek. Csak hogy tudd, mi férfiak például behúzzuk a hasunkat. A kapcsolat elején. Később pedig ez már le van tojva :-)

2012. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha ruha van rajtad akkor is látja hogy nem ötven kiló vagy. Ha téged választott akkor ilyennek fogadott el amilyen vagy. És ilyennek szeret.
2012. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm az eddigi válaszokat. :) Én nem gyerek után vagyok, és nem férjről van szó. Csupán arról, hogy molett lány vagyok, vagyis duci. Több, mint 20 kg felesleg van rajtam. A lényeg annyi, hogy nagyon félek világosban mutatkozni. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, mikor azt mondja valaki, hogy szépnek tart, stb. :( és most kapcsolatról beszélek, nem csak egy-egy kalandról. Sajnos ez folyamatosan bélyegeket nyom az együttlétekre az én oldalamról. Nagyon félek világosban szeretkezni. :(
2012. márc. 4. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
én nem tudom mit jelent az hogy mesztelenül. mi az a mesz?
2012. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha mar ott vagy az agyban, akkor valoszinu, hogy azert mert tetszettel a fickonak. Nem minden pasi szereti a fogpiszkalot.
2012. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj ezen. persze nyilván zavar mert engem is zavart eleinte a narancsbőröm, de már nem. van és kész. egyébként kapcsolatom elején engem is zavart hogyha világosba kerültünk olyan szituba, de már nem, pedig én nem vagyok molett. és mégis.

biztos hogy szeret téged, igy fogad el, ne rontsd el azzal hogy szemérmeskedsz. csak bátran!

2012. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!