Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így a lányoknál?

Figyelt kérdés
Nem akarok sztereotípiára támaszkodni szóval tisztelet a kivételnek . A kérdésem egyszerű : a lányok miért a bunkó csávókra mennek ? Megfigyeltem hogy azok a csávók kelendőbbek akik százszor átk*rják és megdugj@k azok az etalonok . ők a rendes csávók . tegnap bulizni voltam ott is azok a csávók érvényesültek akik szarrá csalják a barátnőiket a nőket főként szexuális éhségük kielégítésére használják . Én vagyok túl rossz gondolkozású és bekellene állnom a sorba ?

2012. márc. 15. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
ezek a nők mindig azt hiszik, majd őket nem fogja megcsalni, majd ők megváltoztatják...ennyi
2012. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 cathilina ***** válasza:
90%
Egyrészt ugye mindig ott van a naiv beképzeltség, hogy majd ő megváltoztatja. Másrészt a kicsit veszélyes magabiztosság határozottan izgató tud lenni ha jól használják. Harmadrészt pedig amíg a rendes srácok összeszedik a bátorságukat és eldöntik, hogy igenis odamennek a csajhoz, már három másik leszólította őket. Ez van.
2012. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
A határozottság és magabiztosság vonzza őket. Ha megnézed, ezek a primitív taplók ezeket a tulajdonságokat sugározzák. A bunkóság, az, hogy lesz*rja, hogy mit gondolnak róla azt közvetíti, hogy ő bízik magában. Ő nagyon jó, hisz megengedheti magának ezt a viselkedést. Sok lány meg nem tud ezen átlátni, azért rohannak az ilyen alakok után. Ez ilyen "egyszerű". Le állj be a sorba, csak bízz magadban.
2012. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem te vagy rossz gondolkodású, hanem a mai lányok nagy része degeneratív elváltozásokat, torzulásokat mutat az agyában, a személyiségében. A média ezt pumpálja beléjük. Ha azt mondaná a tv, hogy a jófiúk a nyerők, akkor a jófiúk kellenének nekik. De nem ezt teszi. A való világ és ami ott folyt az rtlnél az a csúcsa mindennek. Ezek szocializálódnak. A cigizés, ivás, kábszerezés a vagányság jele, aki nem ilyen azt meg kirekesztik. Osztályban is a csendes fiúkat nemcsak a vagány fiúk, hanem a lányok is kinevetik. Torzult személyiség. Plusz a szülők nem foglalkoznak velük, leültetik a számítógép elé őket, ahol reggeltől estig brutál játékokat, conter strike stb játszanak, vagy szexképeket lesnek. Plusz az osztályban is ez a húzóerő akkor a jókat is magábaolvaszja, hogy ők is rosszak lehessnek. Mert hát megszoksz vagy megszöksz dolog van és aki nem változik alkoholizálóvá az megszökik. Ennyi a lényeg. Plusz mindig az elérhetetlen a vonzó a lányok számára, az a pasi aki megheggeszthet minden lányt, mert gátlástalan nagydumás stb. Azt hiszik, hogy ha ezt a lányt az a fiú megszerezte akkor ez bizony jó pasi lehet.
2012. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
65%

Szerintem sok olyan lány van akik egyáltalán nem kedvelik a bunkó pasikat, csak velük lehet hogy nem ilyen bulikon lehet megismerkedni.. Nézzd meg pl suliban, figyeld meg azok akik csendesebb lányok biztos nem olyan csávókkal kevernek akik ilyen bunkók.

A kérdés csak annyi, hogy neked miért azok a lányok tetszenek akik ezekre a "bunkó csávókra" buknak?

2012. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
én csak annyit kérek egy pasitól, hogy ne oltogasson engem, ne csaljon meg, legyen annyira művelt hogy beszélgetni lehessen vele, és legvégül de nem utolsó sorban legyen őszinte és mondja meg a véleményét
2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] Ez egy érdekes oldal, nézz körül.
2012. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ki pontozott le? Doktorira járok pszichológusként, biztosan tudom, hogy mi a helyzet.
2012. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

,,A kérdés csak annyi, hogy neked miért azok a lányok tetszenek akik ezekre a "bunkó csávókra" buknak?"


Mert 10 ből 9 lány ezekre bukik. Tehát nagyon kevés az esélye, hogy belebotlik abba az egybe, aki nem ezekre mászik rá.

2012. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 cathilina ***** válasza:
Én. A CS egy jó játék, és a "hegeszt" szót 1 g-vel írják. Én meg gimnazista vagyok, csak tudom. Ja, és főleg lány. Bár, csak kicsit volt sztereotíp és rosszindulatú. (irónia, csak még mindig nincs olyan betűtípus)
2012. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!